מימין לשמאל: מיכאל אפללו (צילום: אדי גוריאנסקי), מתן בוזנח (צילום: אבי פרי)

מתן בוזנח, זמר מוכשר מבאר שבע, יוצא התוכנית "אייל גולן קורא לך "עונה 2. עד כה שיחרר מתן 4 סינגלים ", חיי בלעדייך, "לילה אחרון", "והיא תשוב", "הבטחות מפוזרות" כעת משחרר סינגל חמישי "שוב נזכר" בלדה מרגשת ומרעננת ששומרת על צליל יחודי בשירה מלאת נשמה.

כשטיפס בוזנח, הכוכב הבאר שבעי המקומי, על מדרגות החלומות ונעמד מול שופטי התכנית "אייל גולן קורא לך", היה ברור לכל כי זה המוכשר גדול יהיה. לאחר שסחף את השופטים וסומן כפייבוריטי לאורך העונה, החל לעבוד נמרצות על אלבום הבכורה שלו מתוכו יצאו סינגלים שזכו להצלחה רבה ברשת ובתחנות הרדיו השונות.

בוזנח, המזמר ושר מהיום הראשון בו הוא זוכר את עצמו, הוא צעיר, רענן ושאפתן עם קול ייחודי ונוגע. בוזנח הוא הדבר הבא שהמוסיקה הים תיכונית זקוקה לו כיום.

מיכאל אפללו העפיל לשבעת הבנים האחרונים ב"אייל גולן קורא לך 4" וריגש את השופטים בביצועיו המיוחדים. הזמיר של באר שבע, היוצר והזמר מיכאל אפללו (22), מתחיל את מסעו המוסיקלי, המרתק והארוך ומשחרר סנונית ראשונה מתוך אלבום הבכורה, המתגבש שלו - "אצליח לאהוב", בלדה חורפית ומרגשת אותה כתב והלחין אפללו לעיבוד והפקה מוסיקלית של נדב ביטון. עם קול מלטף ונשמה מלאת כנות ואהבה, מצליח אפללו להגיש בלוז מרגש ועוצמתי המשלב השפעות רבות של רוק, פולק וסלסולים ומפלס דרכו לאט ובבטחה אל הפסגה.