חלקכם אולי שמעתם על מקרים בהם קרובי משפחה נולדו בתאריכים סמוכים, אבל מה הסיכויים שסבתא, אמא, ונכדה לאותה המשפחה יוולדו שלושתן באותו היום? מסתבר שזה אפשרי והסיפור המיוחד הזה שייך למשפחה אחת מבאר שבע.

תכירו את לילי, תושבת באר שבע מזה 40 שנה. לילי עלתה לישראל מגרוזיה (גיאורגיה) כשהייתה בת 20 עם בעלה ושלוש בנות קטנות, כשבן נוסף נולד בארץ שנים בודדות לאחר מכן. מאז חלפו כמעט 40 שנה, במהלכן המשפחה השתקעה בישראל ונולדו בה גם נכדים, כשבעתיד הקרוב יזכו לראות גם את דור הנינים.  

ללילי ארבעה ילדים שגם הם כבר הורים לילדים, אך מה שמפליא בסיפור המשפחתי הזה הוא לא רק גילה הצעיר של לילי בת ה-61, אלא העובדה שאת יום ההולדת שלה חוגגת לילי מידי שנה עם בתה אנה ונכדתה רותם, שנולדו שלושתן בתאריך ה-16 בינואר בהפרש של עשורים.


אנה, בתה של לילי - חגגה השבוע את יום הולדתה ה-41 יחד עם אמה לילי בחיק משפחתה הרחבה, כשבמקביל חגגו מרחוק יום הולדת 11 גם לנכדה רותם, תלמידת כיתה ה' שמתגוררת עם משפחתה בירושלים. באופן מפליא, רותם נולדה בהפרש של 50 שנים מסבתה ו-30 שנים מדודתה בדיוק, בתאריך ה16 לינואר.

5 מתוך 6 מהמשפחה הגרעינית – ילידי חודש ינואר

החגיגה המשפחתית המשולשת הזו חוזרת מידי שנה בחודש ינואר, כאשר בשנה שעברה חגגו במקביל לילי, אנה ורותם עשור חדש בימי הולדת 60, 40 ו10. חודש ינואר בפני עצמו הוא חודש חגיגי במשפחה, כאשר חמישה מתוך ששת בני המשפחה הגרעינית, ושלושה אחים מתוך ארבעה, נולדו בחודש ינואר.

הנכדה רותם חגגה השבוע ב16 לינואר את יום הולדתה ה-11. צילום: אלבום משפחתי

לילי ואנה נולדו ב16 לינואר, בנה פיני ב-23 לינואר, בעלה שאולי נולד ב-25 לינואר ובתה אלה (אמה של רותם) נולדה ב28 לינואר. הבת הבכורה ענת, השאירה קצת מקום פנוי בחודש ינואר ונולדה חצי שנה אחרי בחודש יוני.

זה עוד לא הסוף, במשפחה המורחבת ישנם עוד בני משפחה שנולדו גם הם בחודש ינואר בתאריכים ה2.1, ה12.1,ה25.1 וה28.1, מה שהופך את חודש ינואר לעמוס חגיגות ימי הולדת, אותו חוגגים כל המשפחה ביחד.

השבוע האחרון היה שבוע יום הולדת מיוחד, אותו חגגו לילי אנה ורותם בחיק משפחתם עם שולחן מלא בכל טוב, באוכל ובשתייה, בעוגת יום הולדת חגיגית, והכי חשוב - במשפחה אחת גדולה ואוהבת, שמוכיחה שלא משנה מה, משפחה יש רק אחת.  

לכל ילידי ינואר שכבר חגגו וכאלה שעוד יחגגו החודש- מזל טוב!

שלושה מתוך ארבעת האחים נולדו בחודש ינואר. מזל טוב!