ועדת האיתור של תיאטרון באר שבע, בראשות פרופ' אייל שיינר, יו"ר ההנהלה הציבורית של התיאטרון, פרסמה היום הזמנה להגשת מועמדות לתפקיד מנכ"ל התיאטרון. בין הדרישות ניסיון ניהולי בכיר של חמש שנים לפחות, לאו דווקא בתחום התיאטרון והשכלה אקדמית או ניסיון מקצועי מוכח.

בוועדת האיתור, נוסף לפרופ' שיינר, חברים: יו"ר אגודת הידידים וחברת הועד המנהל של התיאטרון הגב' עליזה מנור, ראש המועצה המקומית עומר וחבר אגודת הידידים מר פיני בדש, יו"ר ההנהלה הציבורית של גודמן-ביה"ס למשחק בנגב וסמנכ"ל בכיר בכיל מר עפר ליפשיץ, חברת הועד המנהל של התיאטרון הגב' עפרה חן ונציג עיריית באר שבע.

יפרח, המנהל את התיאטרון משנת 2009 והוביל אותו להצלחה, שימש כמנכ"ל וכמנהל אמנותי לצד ניהול גודמן-ביה"ס למשחק ותיאטרון הילדים והנוער של באר שבע שהקים בשנה האחרונה. עם זאת, בבאר שבע החליטו להפריד ולחפש מועמדים לכל גוף בנפרד, לאחר שבחר לסיים את תפקידו לטובת ניהול התיאטרון הקאמרי.

את ההזמנה להגשת מועמדות ניתן למצוא באתר התיאטרון ובאתר עיריית באר שבע. הגשות יתקבלו עד ה-7.2.17 בשעה 13:00.

פרופ' אייל שיינר, יו"ר ההנהלה הציבורית של התיאטרון: "אנחנו מברכים את שמוליק יפרח ומאחלים לו בהצלחה בתפקידו החדש. ועדת האיתור פועלת למציאת מועמד מתאים שימשיך ויוביל את התיאטרון קדימה."

מועמדים הרואים עצמם מתאימים לתפקיד, מוזמנים לשלוח קורות חיים בצירוף העתקי מסמכים רלוונטיים, ושמות של שלושה ממליצים לפחות ואת פרטי הקשר עימם. את המסמכים יש לשלוח בדוא"ל לכתובת: [email protected].