מקצועות עיצוב פנים, אדריכלות והום סטיילינג הפכו לפופולריים ביותר בשנים האחרונות בעקבות זאת נוצרה תופעת לוואי צפויה של עודף אנשי מקצוע. לכן השאלה המתבקשת היא: כיצד יוצאים ממעגל התחרות הכללית ומוצאים את מעגל הלקוחות המדויקים לכם?

שאלה זו הופכת למסובכת במיוחד דווקא בעידן הרשתות החברתיות בו השיווק משתנה לעיתים קרובות. אז איך בכל זאת ניתן  להביא לידי ביטוי את האישיות שלך בעסק, איך עושים זאת נכון, מה מתאים לשוק המודרני?

טלי יחיא מגיעה לטרקלין האדריכלים בדיזיין פלוס באר שבע - כניסה חופשית

הרצאה חדשה של טלי יחיה, מעצבת, יזמת ובלוגרית תספק את כל המידע הדרוש בכדי לעשות זאת בעצמכם. במהלך ההרצאה תלמד יחיה כיצד להביא לידי ביטוי את האישיות בעסק וברשתות החברתיות, ליצור תוכן ויזואלי ולהראות את הסיפור בעסק, תוך כדי הבנה מה נכון להעלות לרשת, לצד כלים פרקטיים צילום ועיצוב ושיווק ויזואליים. 

מרכז העיצוב Design+ הציג את אחד החידושים המקוריים בנוף מרכזי העיצוב לבית בישראל,  טרקלין מקצועי ראשון מסוגו בארץ לאדריכלים ומעצבי פנים במרכז העיצוב. הטרקלין הכולל חללי עבודה מעוצבים, לשימוש מקצועי וללא עלות, שבמסגרתו מתקיימים כנסים, הרצאות, השקות ותערוכות המציגות חידושים מקצועיים בתחום מידי חודש.

כל ההרצאות פתוחות לקהל ברישום מקדים לטרקלין האדריכלים והמעצבים.

ההרצאה תתקיים בתאריך 05.03.17 בשעה 13:00 בטרקלין האדריכלים והמעצבים -דיזיין פלוס.

הרשמה  להרצאה בטלפון 08-6659347  מס' המקומות מוגבל.

Design+  -דרך חברון 48 , באר שבע