חברת אביסרור הבונה פרויקטים רבים בבאר שבע וברחבי הארץ משיקה בימים אלו דירה לדוגמה לשיווק המגדל השלישי בפרויקט הדגל שלה בבאר שבע – "גרנד אביסרור", קומפלקס של ארבעה מגדלי יוקרה בני 30 קומות, שיכללו כ-450 יחידות דיור בגודל של 4,5,6,7 חדרים ודירות פנטהאוז ודופלקס יוקרתיות, בדגש על בנייה ירוקה בסטנדרטים הגבוהים בישראל. בנוסף כולל הפרויקט מתחם ספא ומועדון כושר מקצועי. הפרויקט בהובלת המשרד הבינלאומי טיטו אדריכלים ומשווק על ידי חברת השיווק המובילה אלדר.

בדירה לדוגמה שמוצגת בימים אלו, מספקים בחברה הצצה לדור הבא של מגדלי היוקרה. הדירה לדוגמה היא בת 5 חדרים, רחבת ממדים בגודל של 137 מ"ר ומרפסת בגודל 13 מ"ר המשקיפה לנוף פתוח לפארק ולטיילת אשר יוקמו עם השלמת הפרויקט. הדירה עוצבה בסגנון אורבני מודרני על ידי מעצבת הפנים המובילה אריאלה שניאור.

השוני בדירות היוקרה של אביסרור הוא מעבר מפשטות לסטנדרט עשיר ויוקרתי במיוחד הכולל ריצוף 80 על 80, תריסי גלילה חשמליים בכל הדירה, חלונות פנורמיים גדולים התורמים להארת הדירה, פרקט בחדר שינה של ההורים, אסלות תלויות, מטבח יוקרתי ועוד.


קומפלקס היוקרה "גרנד אביסרור" ממוקם בשדרות טוביהו, אחד המוקדים המבוקשים למגורים בבאר שבע, הסמוך לצירים ראשיים המובילים לעיר העתיקה, אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים סורוקה, מוסדות חינוך מובילים ועוד. בסמוך למתחם תיבנה גם טיילת, גן שעשועים, בית כנסת, וגן ילדים המיועדים לדיירי הבניין במטרה לספק חווית מגורים יוצאת דופן.

אריאלה שניאור, אדריכלות פנים וקונספט ציינה כי "היה חשוב לחברה ולי לתכנן בית פונקציונאלי ופרקטי ברמה גבוהה. הבית חייב לשרת את דיירי המשפחה ומתוקף כך תוכנן סלון, פינת אוכל, מטבח פתוח לחלל המרכזי בשילוב אי. החלל המרכזי מרווח מאוד ובכניסה לבית במבואה הוצבה שידה ייחודית עם מספר מראות למראה מתוחכם. ייחודיות הדירה מתאפיינת ביחידת מתבגר פרטית הכוללת חדר רחצה צמוד ויכולה לשמש אף כיחידת אירוח מפנקת התורמת לפרטיות מקסימלית. יחידת ההורים מרוצפת בפרקט יוקרתי וכוללת חדר ארונות מפנק וחדר רחצה פרטי, חלונות פנורמיים גדולים התורמים להיותה דירה מוארת במיוחד".


שניאור הוסיפה: "כישראלים האוהבים לבשל ולארח, היה חשוב לנו לשדרג את חווית האירוח הגסטרונומית עם דלפק מעוצב אשר שומר על חיבור הרמוני בין האורחים לבין המארח, כך שלא ייוצר בידוד מלא בין שני החללים. אם בעבר המארח היה מנותק במטבח, כיום החוויה שונה לחלוטין. הפתיחות מאפשרת ליהנות ממראות הבישול עד לרגע ההגשה ולמארח להיות חלק פעיל בשיחת החולין ולשמור על קשר עין מלא עם האורחים בחלל הדירה המרווח".