הגרלת הענק של "מחיר למשתכן" תיפתח הלילה בחצות ב-22 יישובים ברחבי הארץ. כך הכריז שר האוצר משה כחלון. ההרשמה תהיה פתוחה למשך כשבועיים עד ה-18 בספטמבר במסגרתה יוגרלו 11,507 דירות, 1,584 מהן יוגרלו בבאר שבע. הזוכים יתבשרו על התוצאות ב-31 לאוקטובר.

-

כזכור, בהגרלה האחרונה שנערכה בחודש שעבר זכו 232 בני מקום מבאר שבע וכעת ניצבת בפני הזכאים הזדמנות נוספת לזכות בדירה בבאר שבע.

יש לציין כי הגרלת "מחיר למשתכן" בבאר שבע מיועדת לזכאים סדרה א' בלבד, בעוד שבערים בית שמש, עכו וכרמיאל ההגרלות יהיו פתוחות גם לנרשמי סדרה ב'.

"שר האוצר כחלון: "בזמן האחרון אנחנו עדים להתקפות חסרות תקדים על התוכנית מצד גורמים אינטרסנטים שרוצים להכשיל אותה. אותם גורמים לא רוצים שתהיה לצעירים דירה; או שהם רוצים שהם יקנו דירה במחירים מטורפים. אותם גורמים חגגו פה במשך שנים והרוויחו סכומים עצומים על הגב של הזוגות הצעירים. במסגרת התוכנית, אנחנו מחזירים את השפיות ומוכרים את אותן דירות במאות אלפי שקלים פחות ממחיר השוק".

שר האוצר הוסיף כי "הדירות בתוכנית הן דירות מצוינות ובאיכות הגבוהה ביותר. כל הגורמים שתוקפים את התוכנית ורוצים שתיכשל לא תוקפים אותי - הם תוקפים את הצעירים והתקווה שלהם לדירה. הם רואים את הטירוף של המחירים נעצר, ואת האמון של הזוגות הצעירים בתוכנית, והם מבינים שהחגיגה נגמרה. אנחנו לא מתכוונים לעצור אותה אלא להמשיך לשווק עשרות אלפי יחידות דיור נוספות. נמשיך ללא מורא וללא חשש מאף אחד. ".

להרשמה להגרלה: https://dira.moch.gov.il/