אולמות התצוגה של הרשת כוללים אלמנטים עיצוביים בעלי תפיסה אדריכלית חדשנית ועכשווית במטרה לענות על צרכי הלקוח, לו מצפה חוויית ביקור יעילה, שכן מכניסתו יצעד אל תוך שדרת דלתות שאופן הצגתן מאפשרת ללקוח מבט מכל זווית, וכן הגוונים והתאורה מקנים במקום אווירה אינטימית להעצמת חוויית הביקור.

באולם התצוגה החדש של "דלתות רשפים" בדיזיין פלוס, מוצגים מבחר דלתות הכניסה הרחב של הרשת  בשטח המשתרע על פני 200 מר'. הקונספט העיצובי המרכזי של  אולמות התצוגה ברשת מדגיש את דלתות הכניסה והתאמתם למגוון סגנונות עיצוב. לכן, כל דלת מוצגת בצורתה ובסביבתה הטבעית ככניסת הבית. מיצוב המדגיש ומעצים את סגנון עיצוב הדלתות.


Design+ מתחם העיצוב הגדול בבאר שבע הנמצא בבעלות שיכון ובינוי וקרן הריט סלע קפיטל מציע מגוון רחב של מותגים ורשתות עיצוב מובילות בתחום עיצוב הבית. לצד המגוון הרחב מתקיימים כדרך קבע תערוכות ואירועי העשרה מקצועיים לקהל הרחב אלו מעניקים ערך מוסף וידע שימושי לייעול תהליכי הבנייה, השיפוץ והעיצוב.

טרקלין מקצועי ראשון מסוגו לאדריכלים ומעצבי פנים נפתח במתחם. במסגרתו מתקיימים כנסים, הרצאות, השקות ותערוכות המציגות את החידושים המקצועיים בתחום. אנשי המקצוע אשר נרשמו ללא עלות כחברי הטרקלין נהנים מחלל עבודה הכולל שירותי מחשוב ותוכנות עיצוב ללא עלות, ספרות מקצועית וחלל המשמש כנקודת מפגש עם לקוחותיהם.