ארונות ומגירות מעץ לכל אורך הקירות

החלפת הקיר הלבן בקיר כוורות, ארונות ומגירות עץ היא המעשה החכם ביותר שאתם יכולים לעשות בבית. אתם מגיעים הביתה, פותחים את דלת החדר ומגלים שכל עברי החדר מוקפים במדפים יוקרתיים עם או בלי דלתות ארון, שמחכים רק לאחסון של התכולה שלכם. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עם "בית אומנות העץ", שם מייצרים ומשווקים ארונות הזזה או פתיחה בעיצוב מותאם אישית: 053-7931671!

בדלתות פנים לא מומלץ להתפשר – לא בעיצוב ולא באקוסטיקה

דלת הפנים היא אחד המוצרים החשובים ביותר בחדר השינה. היא גם שומרת הסף שלכם, והיא גם מבואת הכניסה של החדר. לפיכך, היא צריכה להיות דלת איכותית, כזו שגם מספקת לכם עיצוב חד ובלתי מתפשר, וגם דואגת להגנה מרעשים והשפעות אחרות מתוך הבית אך מחוץ לחדר. כאלו הן בדיור הדלתות של "פנדור" אשר מציעות לכם בחירה חופשית של הצבע והצורה, ושילוב אלמנטים מעניינים בדלת כמו חלונות שקופים וחריטות על הדלת. כל דלת עשויה מעץ איכותי, חזק, ומצופה במיטה חומרי ההגנה. לכל הדלתות מנגנון טריקה שקט וקל. מעוניינים בפרטי נוספים? צרו קשר עם פנדור בטלפון 5058*.

עיצוב בלגי לחלון חדר השינה – חוויה לכל דייר

אם אתם מעוניינים להעשיר עוד יותר את עיצוב חדר השינה, ולהפוך אותו למחודד במיוחד, השקעה ברהיטים אינה מספיקה. יש לבדוק כיצד ניתן לחדד גם את עיצוב החלון. בחדרי שינה מעוצבים עדכניים, הצבת חלונות בלגיים היא כמעט תנאי בסיס להשגת עיצוב משובח וחסר פשרות. לבירורים מול המומחים של IRON DESIGN, צרו קשר בטלפון 053-7104229.

בחירת רהיטים לחדר השינה, תוך הסתמכות מינימלית על הוצאות לוגיסטיות

הזמנת רהיטים חסכנית מבלי להתפשר על איכות ויוקרת המוצרים – צריכה להיעשות קרוב ככל האפשר לבית המגורים שלכם. הזמנת רהיטים מרחוק תגרור עמה עלויות הובלה יקרות, שבתעריפים של היום עלולים שלא להצדיק את הקניה. חוסכים בהובלה כמה שרק אפשר ונהנים, על הדרך, ממגוון רחב של חנויות, ולא מחנות אחת בודדה, ובכך תוכלו להגיע למסקנות נכונות עבורכם, ורק עבורכם. לכן, במקום להרים טלפון לחנות, נכנסים לפורטל רהיטים