אילו קורסים מציעה איל מקיאג' באר שבע?

מכללת איל מקיאג' באר שבע (ישנן שלוחות נוספות בבני ברק, תל אביב, ירושלים וחיפה) מציעה 4 מסלולי לימוד עיקריים: קורס איפור ביוטי, קורס איפור מאסטר פאשן, קורס Master Special Effects וקורס מדיה פרו.

קורס איפור ביוטי מקנה את הכלים הבסיסיים של תחום האיפור וכולל 27 מפגשים בני 5 שעות אקדמיות כל אחד. בין הנושאים הנלמדים בקורס זה: איפור יום, איפור ערב, איפור כלות, איפור טבעי, הצללות, סגנונות שונים של איפורי עיניים, איפור אופנה, איפור לצילומי סטילס, איפור לטלוויזיה, הברקות ועוד. עוד כולל הקורס 2 ימי צילום מרוכזים שבהם הבוגרות והבוגרים מפגינים את כישוריהם ומיישמים את הידע שרכשו, ויוצרים בוק שיפתח עבורם דלתות רבות בשוק התעסוקה.

קורס איפור מאסטר פאשן מקנה לבוגרים ולבוגרות את כל הכלים הבסיסיים הנ"ל ומוסיף עליהם יכולות יקרות ערך אחרות. קורס זה מורכב מ-40 מפגשים שבועיים, וכמו כל הקורסים במכללה ניתן ללמוד אותו במתכונת של לימודי בוקר או לימודי ערב. בין השאר זוכים המאפרים והמאפרות בוגרי קורס זה לידע מעמיק לגבי איפור בסגנונות ייחודיים (למשל רטרו, סיקסטיז, אופנת רחוב, פופ ועוד), ומרחיבים את כישוריהם גם בתחום הסטיילינג. באופן טבעי גם בסוף קורס איפור מאסטר פאשן נערכים ימי צילום מרוכזים שהתוצר שלהם הוא תיק עבודות מגוון מאוד ומרשים.

קורס ה-Master Special Effects מיועד למי שרוצה להפוך לאשת מקצוע בתחום הטלוויזיה, הקולנוע, התיאטרון או אמנויות הבמה (או לאיש מקצוע, כמובן). קורס זה נמשך 52 שבועות, ובין השאר לומדים בו את עקרונות העבודה עם דמויות, עקרונות עבודה עם מחזות ותסריטים, התאמת איפור לתאורה, שימוש בחומרים שונים (שעווה, דם מלאכותי, איפור מסיכות, ציורי גוף, איפור אפקטים ועוד. בנוסף מדגיש חנוך רידר שהקורס מעודד את הבוגרים והבוגרות להביא את עצמם לידי ביטוי ולפתח את היצירתיות הטבועה בהם.

עוד מסלול במכללת איל מקיאג' הוא מדיה פרו. קורס זה מורכב מ-22 מפגשים, והוא מיועד למאפרות ולמאפרים שרוצים להפוך למומחים של ממש בתחום המרתק. כל שיעור בקורס זה הוא חוויה מעצימה מאוד, שמבוססת על ידע עדכני, סיעורי מוחות מפרים והתנסויות שמרחיבות את הגבולות ואת מנעד האפשרויות.

למה חנוך רידר ממליץ על המכללה?

אמנם באופן טבעי חנוך רידר, שהיה הבעלים של רשת איל מקיאג' ובעצם בנה את המותג כולל החיבור הייחודי בין חנויות לבין מכללה, אינו אובייקטיבי, אולם גם כך כדאי להקשיב להמלצות שלו, שכן מדובר במכללה שלא רק מציעה מגוון רחב של קורסים מתקדמים אלא גם מעסיקה את מיטב המורים והמורות - מאפרים ומאפרות בעלי ותק וניסיון כמו גם יכולות הוראה. בנוסף זוכים התלמידים והתלמידות ליחס אישי ולהכוונה יקרת ערך, ועוד כדאי לקחת בחשבון שהתעודות המוענקות בסוף הקורסים של איל מקיאג' הן תעודות מוערכות מאוד בשוק התעסוקה כשמחפשים עבודה כמאפר/ת מכל הסוגים.

בונוס נוסף למי שלומד באחד הקורסים של המכללה הוא הזכאות לקנות את מוצרי הרשת בהנחה של 25-30% - דרך מצוינת ליהנות ממוצרים איכותיים בלי לשלם סכומים גבוהים מדי.