טיפ מקצועי לבחירת דלת הכניסה

דלת הכניסה של הבית צריכה לקיים כמה תנאים. קודם כל היא צריכה להיות יציבה, מאד יציבה. ביציבות,המומחים של "רב מגן" לא מתכוונים בהכרח לכובד של הדלת. ההפך הוא הנכון, החוכמה היא להביא דלת רבת-משקל ויחד עם זאת – קלה לגרירה. במונח יציבות, מכוונים המומחים בתחום דלתות כניסה מוגנות, עם צילינדר איכותי ועמיד בפני ניסיונות פריצה. כמו כן, יש לכוון לדלת עמידה בפני רטיבות ושינויי אקלים למניעת הנמכתה ותקלות נוספות. בנוסף לאלה, על הדלת להיות מעוצבת ולגרום לחידוד מראה הבית. לפרטים, התייעצו עם רב מגן בטלפון 1-800-72-72-77.


שילוב נכון של הפרגולה בחצר הבית או במרפסת השמש

לפרגולה בחצר אין תחליף, אך מי שמאד מתעקש על פתרון הצללה רך יותר יכול כמובן לשים סוכך או מרקיזה. כך או כך, פרגולות מעוצבות ייחודיות של פתרון הצללה קשיח, מעוצב, וכזה שמשדר המון יוקרה ועוצמה. לפרטים, ניתן לפנות לגולן מערכות בטלפון 077-997-2345!

הטמעה נכונה וחכמה של בריכות שחיה בבתים

בריכות שחיה ביתיות בבתים היוו בעבר נחלתם של מעטים, אך כיום ניתן למצוא אותן בלא מעט בתים צמודי קרקע. המחירים ירדו, וגם טכניקת ההתקנה הוזלה והשתפרה ביחס לעבר. בריכות שחיה מתקדמות ניתן למצוא בחברת יגל בריכות, שם יעדכנו אתכם על בריכות פיברגלס או טרמופלסט להטמעה בחצר. לפרטים, התקשרו לטלפון 04-6222111!

בחירה מקצועית ואחראית של מערכת ישיבה לסלון

כמובן שבית מעוצב לא יכול להתקיים בלי שהסלון שלו יכיל מערכת ישיבה המתאימה לעיצוב הפנימי בבית. מערכות ישיבה יכולה להיות פינתית, עם ספה בצורת ר' מקבילה לפינת הקיר, או מקבץ ספות רגילות חד ממדיות להצבה בנקודה מקרית בתוך חלל הסלון. לפרטים נוספים, פנו אל חברת דיור בטלפון 053-7931697!