בחירה נכונה של דלת פנים לחדר האמבטיה

דלתות פנים בחדר האמבטיה צריכות להיות אטומות למים, כלומר כאלו שאינן מתנפחות אם הן יחטפו זרנוק מים מברזי חדר האמבטיה, או אם חלילה תהיה נזילה בחדר. לדלת מאפייני עמידות נוספים כמו יציבות, טריקה שקטה וגרירה קלה. הדלת, כמובן, חייבת להיות מעוצבת, ולהתאים הן לחלל החיצוני של חדר האמבטיה והן לתכולת חדר האמבטיה עצמה – בצבעים ובצורות הדומיננטיות בשני המרחבים.

מחפשים רעיונות לעיצוב דלת חדר האמבטיה? בחברת Doors&Floors תמצאו קטלוג מיוחד של דלתות פנים מעוצבות בייצור למינטו איכותי. בקרו באתר או צרו קשר: 077-9965070

 

ארונות אמבטיה מעוצבים – כך תשלבו אותם נכון

ארונות עץ לאמבטיה הם הבחירה המושלמת לחדר הבוטיק שלכם. העץ הטבעי היה ונותר החומר המנצח כשמדובר באמבטיה שלכם. יחד עם זאת, טכניקות הייצור החדשות מקפידות על סטנדטים גבוהים ומבטיחות לכם שארונות אלו יישארו עמידים גם בסביבה עם לחות גבוהה ורטיבות. רשת רהיטי דורון שמחה להציג באתר קולקציית ארונות אמבטיה חדשנית עם מגוון ארונות מעוצבים לחדרי אמבט במחירים מיוחדים. בקטלוג החדש של הרשת תוכלו להתחדש בארונות אמבט תלויים, או בשילוב מגירות וארונות מיוחדים.

 

טיפ לשילוב מראות מעוצבות בחדרי אמבטיה

מראות מעוצבות תמיד היוו את השלמת העיצוב בחדר האמבטיה. חדר האמבטיה הוא מהחדרים היותר ממורקים שצריכים להיות בבית, ואין כמו הצבת מראה בשביל להביא למטרה הזו. בדרך כלל, מקובל למקם אותה מעל הארון, ולרכז כמה שידות בסביבתה או שמה למקמה מול המקלחונים. מעליה מקובל לרכז נורות SPOT שיקרינו עליה ויהפכו אותה לזוהרת ונוצצת, ישיגו תנאי-רעות טובים יותר וגם יתנו תנופה לאיכות תאורת החדר.

חברת א א מראות מתמחה בעיצוב עבודות זכוכית, מקלחונים, חיפויים מיוחדים ועוד. קטלוג א א מראות החדש מציג מגוון של מוצרי איכות מעוצבים לכל פינה בבית: חיפוי זכוכית למטבח בעיצוב והתאמה אישית, מקלחוני זכוכית מעוצבים, שירותי הדפסה בטכניקות מתקדמות על ריהוט וזכוכית. בקרו באתר א א מראות וקבלו פרטים נוספים.