מרכז העסקים של מעוף בבאר שבע היושב בעיר העתיקה מחליף מנהל. בן פרידמן, שעבד במעוף בשנתיים האחרונות, עוזב את תפקידו ובמקומו יגיע שגב אלקסלסי. אלקסלסי, בן 34, תושב באר שבע, בעל תואר בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון. עם ניסיון בייעוץ לסוגים שונים של עסקים בארץ ובארה"ב.

מרכז העסקים של מעוף בבאר שבע הוא בית לעשרות עסקים קטנים ובינוניים המקבלים ליווי, תמיכה ושירותי משרד ממעוף, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה והתעשייה. במרכז נותרו מספר משרדים להשכרה לעסקים חדשים הנמצאים בתחילת דרכם ורוצים מקום טוב להתחיל בו. שניים כדוגמה מתוך עשרות העסקים שכבר יושבים במרכז הם חברת סלטק תקשורת וחברת Emotion.

-

חברת סלטק תקשורת החלה את דרכה עם שני עובדים כחברת שיווק והגדילה את נפח פעילותה במהלך הזמן. כיום במרכז העסקים מועסקים כעשרה עובדים לחברה ונפתחו עוד ארבעה עשר סניפים בארץ כקבלני משנה. החברה מספקת פתרונות ושירותים לחברות בשוק הישראלי כדוגמת חברת "פלאפון". חברת Emotion, המתמחה בהכנת סרטוני תדמית לעסקים, הגיעו שני שותפים למרכז העסקים. כיום מועסקים בחברה חמישה עובדים ונפח הפעילות שלהם גדל פי שלושה.

"אנשים רבים לא מכירים את הזכויות וההטבות המגיעות לעסקים קטנים ובינוניים מהמדינה" סיפר שגב אלקסלסי, מנהל מרכז העסקים הנכנס. "אני מתרגש מהתפקיד החדש ומקווה לתרום מהידע שצברתי במהלך השנים בתחום העסקי גם לעסקים הקטנים והחדשים של באר שבע והאזור. אנו במעוף מזמינים עסקים קטנים בתחילת דרכם להגיע ולשמוע כיצד ניתן לקדם את עצמם ולפתוח את העסק במשרדים מרווחים וחדשים בעיר. אני רוצה בהצלחת העסקים במרכז ואסייע להם בכל מה שאפשר, עסק שמצליח הוא עסק שגדל ,מתרחב, ומעסיק עובדים נוספים. הייתי רוצה לראות את מגוון העסקים במרכז, מגבירים את שיתופי הפעולה ביניהם ומשתתפים בקורסים וסדנאות שאנחנו מעבירים במרכז לטובת ייעול ופיתוח העסקים" סיכם אלקסלסי. 

בן פרידמן, המנהל היוצא, סיכם את תקופת עבודתו במרכז: "הגעתי למרכז העסקים מתוך תחושת שליחות לעזור כמה שאפשר לעסקים הקטנים עם הכלים הרבים של מעוף ושל הסוכנות. אני בטוח ששגב ימשיך את הדרך ואף ייצור אחת משל עצמו למען העסקים במרכז. באופן אישי, קיבלתי המון ממעוף בתקופת עבודתי - חשיפה למגוון העסקים והאנשים הגדול בדרום. גם אני התפתחתי באופן אישי ולמדתי המון על תהליכים עסקיים וניהול. אני מודה למעוף ולעסקים שהתארחו במרכז העסקים שבעיר העתיקה ומאחל להם הצלחה רבה בעתיד".