פנל מבודד – יתרונות:

בנייה מהירה יותר – בנייה באמצעות פנלים מבודדים תהיה מהירה יותר באופן משמעותי. בנייה כזו בהשוואה לבנייה קונבנציונאלית יכולה להיות בנייה של שבועות ספורים בלבד על פני חודשים ואף שנים.

בנייה זולה יותר – בנייה באמצעות פנלים מבודדים תהיה זולה יותר בהשוואה לבנייה בבטון. כשלוקחים בחשבון את כל עלויות הבנייה זה יכול להיות מרכיב משמעותי.

בידוד מרעש – רלוונטי לכל אחד ובעיקר לאלו שקנאים לשקט שלהם. פנל מבודד הופך את הבית לסביבה נעימה ורגועה יותר.

בידוד מחום ומקור – עם פנלים מבודדים מרגישים בחלל נעים יותר בעיקר בימים החמים של הקיץ ובימים הקרים של החורף. פועל יוצא מכך הוא שימוש מופחת במכשירי החשמל.

בחירת פנלים מבודדים בע. מעין תעשיות בע"מ

בשביל להצליח בפרויקט, כל פרויקט שהוא המצריך שימוש בפנלים מבודדים, צריך לבחור בחברה המתאימה, זו שמספקת את החומרים הטובים ביותר כמו גם את השירותים הטובים ביותר. חברת ע. מעין תעשיות בע"מ  היא החברה המובילה בישראל בתחום, חברה שלא מתפשרת על דברים קטנים כגדולים ויש לה ניסיון רב בפרויקטים שונים ומורכבים הן בארץ והן בחו"ל. חברת ע. מעין תעשיות בע"מ תסייע לכם קודם כל לבחור את הפנלים הנכונים לכם ביותר בהתאם לצרכים שלכם מה שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף ועוגמת נפש בבחירה לא נכונה, ותלווה אתכם לכל אורך התהליך ותספק לכם את כל השירותים הדרושים הנלווים כמו שינוע והכנת הפנלים.

אומנות ואמינות במקום אחד...

בשביל לבחור פנל מבודד בהתאם לפרויקט ולצרכים לא צריך רק חברה בעלת ניסיון אלא גם חברה אמינה, כזו שמספקת ללקוחות שלה שקט נפשי לשנים ארוכות. חברת ע. מעין תעשיות בע"מ מקפידה על אמינות ושקיפות רבה ועושה שימוש רק בחומרים מורשים ואיכותיים עבור הלקוחות שלה בכדי לספק להם את התוצאה הטובה ביותר.

בבחירת פנלים מבודדים לא מתפשרים! בוחרים בחברה הטובה בישראל, חברת ע. מעין תעשיות בע"מ!

פנו אלינו עוד היום וקבלו שירות מצוין ואת כל המידע שאתם צריכים.