למה נגר פרטי ?

  1. נגר פרטי צפוי להיות קשוב יותר. ניתן לתכנן אתו בקפידה כל פרט. הוא יכול לתכנן ולהגשים לכם את מטבח החלומות. המטבח שיתקין לכם נגר פרטי לא יהיה חוליה בשרשרת. הוא לא יהיה מטבח אחיד שיצא מפס ייצור ודומה למטבחים אחרים. הוא יהיה  יחיד ומיוחד.
  2. נגר פרטי שקיבלתם עליו המלצות טובות יכול להיות בחירה מצוינת.

 

  1. נגר פרטי שמתחייב לעמוד בלוח בזמנים הוא כתובת ברורה , כמו גם בנושא האחריות. כשם שיש לכם למי להודות ולהחמיא אם העבודה מתבצעת לשביעות רצונכם כך, לחלופין, יש לכם למי לבוא בטענות אם אתם לא מרוצים.

 

  1. לנגר פרטי קל יותר להתאים את המטבח למקום המיועד לו. הוא מגיע לביתכם, מבצע מדידות מדויקות

 

למה חברת מטבחים?

  1. לחברה יש משאבים רבים ומשוכללים יותר, וכך רמת הגימור תהיה, כצפוי, מוקפדת ומלוטשת יותר.
  2. לחברה יש מגוון מטבחים. אפשרויות הבחירה רבות יותר.
  3. לחברה יש שירות לקוחות ולכן ניתן לקבל מענה על ידי נציג פנוי. נגר עסוק לא תמיד יכול להתפנות לתת לכם מענה תוך כדי עבודה.
  4. חברה גדולה יכולה לתת לכם אפשרויות בחירה מגוונות.

 

הבחירה אינה חד משמעית ותמיד יוצאים מהכלל. לא תמיד ניתן להתוודע מבעוד מועד אל "הגורם האנושי"- במירכאות ובלעדיהן. לפעמים רק תוך כדי עבודה אפשר לגלות דברים שלא ניתן לדעת אותם מבעוד מועד. אנשים תמיד עשויים להפתיע לטובה ועלולים להפתיע לרעה.

נגר יכול להיות איש מקצוע מעולה אבל הוא עלול, מכל סיבה שהיא, לא לעמוד בהתחייבות, בלוח הזמנים, "להבריז" לכם ללא סיבה. במצב זה אתם חסרי אונים. אל מי תפנו? מי יערוב לכסף שהשקעתם ולא קיבלתם תמורה עליו?

כך או כך- אם יש לכם תכנית מוגדרת ומבודרת או, לפחות, רעיון גלמי של המטבח המעוצב שאותו אתם רוצים בביתכם- חשוב שתקבלו תשובה ברורה מי מהשניים, נגר פרטי או חברת מטבחים יוכלו לבצע אותו.

גם אם אתם בוחרים בחברה, חשוב לקבל המלצות מלקוחות שיכולים ליידע אתכם בפרטים חשובים שיסייעו לכם בתהליך הבנייה.

בין אם אתם בוחרים בחלופה זו או זו- זכותכם וחובתכם לדרוש מטבח שעשוי מחומרים איכותיים ובטיחותיים ולקבל תמורה מלאה על כספכם. מטבח בונים לשנים. מדובר בהשקעה גדולה.

 טיפ:  העיצוב והאסתטיקה, כמו גם ההידור והגימור, הם חשובים מאוד,באבל לא פחות חשוב, אם לא יותר, שהמטבח יהיה פונקציונאלי; שיהיה בו מרחב מספיק לתנועה; שהדברים יהיו נגישים וזמינים ללא צורך לעמוד על קצות אצבעות או לכרוע ברך.

ולזכור תמיד: יש מגוון עשיר של אפשרויות. אין סיבה לוותר על חלום ואף לא להתפשר על פחות מאשר הגשמת המטבח הטוב והיפה ביותר.

 

נכתב בשיתוף עם מטבחי זיו – מטבחים מעוצבים