חודשים בודדים לאחר שהחלה הבנייה של פרויקט 'סנטרל פארק 17', שנחשב למתחם המגורים הגדול ביותר בישראל עדכנו החברות י.ח דמרי ואזורים השבוע כי ביצוע הבנייה בשלב הראשון בניינים 1-2 ,מתקדם בהתאם ללו"ז והבניינים טיפסו כבר לקומה הרביעית .

הבנייה בעיצומה. צילום: יח"צ

פרויקט סנטרל פארק 17 הוא מתחם מגורים חדש שיכלול יותר מ-2,300 יחידות דיור ב-17 מגדלים בני 29 קומות בלב העיר. מתחם הפרויקט כולל את שטח אצטדיון הכדורגל הבאר-שבעי האגדי וסרמיל, שעתיד להיהרס ובמקומו ייבנו חלק מהמגדלים. הפרויקט שיהווה שכונה חדשה בלב באר שבע, יכלול גם מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים, שיבנו בשיתוף וחשיבה משותפת עם העירייה בדגש על ייחודיות מוסדות החינוך בשכונה, אזורי מסחר ופארק מרכזי רחב ידיים של מעל 16 דונם.

סנטרל פארק 17. הבנייה כבר החלה. צילום: סטודיו הקובייה

אמיר כהן, מנהל מכירות ארצי בחברת י.ח דמרי מסר כי: "אני שמח על התקדמות הבניה של השלב הראשון בפרויקט. שתי החברות עובדות במרץ על מנת להשלים את הבניה ולאפשר לרוכשי הדירות לקבל את הנכס כמה שיותר מהר. העבודה מתקדמת במקצועיות, זריזות ויעילות כדי שנוכל להגשים את החלום שלנו ושל תושבי הנגב – שכונה חדשה, איכותית וחדשנית בלב באר-שבע. פנינו כבר מופנות לעבר הקומות העליונות שייפתחו לשיווק בימים הקרובים " .