תיכף נכנס החורף, ולא נוכל עוד להתרוצץ בחוץ בימי שישי בצהריים עם בירה ביד ושמש יוקדת על הראש. ממש עוד מעט אפשר להגיד שתמו ימי הקיץ החמים. אך למרות התחושה האפלולית שעתידה לעטוף את כולנו עם בוא החורף, ימי שישי בצהריים זה עדיין הזמן המיוחד ביותר בשבוע בעיר העתיקה של באר שבע. וגם הזמן בו הכי כיף לצאת. אז בדיוק לתקופה הקרובה התכוננו בתאטרון הפרינג', והם מציעים לכם קבלת שבת בסגנון ים תיכוני- 'מזרח תיכון חדש'.

-

אבל לפני שנספר לכם על הפרויקט, יש כאלה שלא יצא להם להכיר או לשמוע על תיאטרון הפרינג'. אז למי שלא מכיר, תיאטרון הפרינג' זה מקום מאוד מיוחד בבאר שבע. משמעות המילה פרינג' היא שוליים, כלומר תאטרון שוליים. תאטרון לא רגיל, לא מתחנף ולא ממסדי, שאנשים מכל הסוגים מוצאים בו את מה שהם אוהבים. הפרינג' נושא עימו את הבשורה התאטרונית החדשה כשיותר ויותר אנשים מגלים שההצגות הם מהנות, ממכרות ויוצאות דופן.

בימי שישי בעיר העתיקה, עם השפריצים מהספונג'ה של בעלי החנויות והבתים, ניחוחות האוכל הישראלי החם, והאווירה הטובה, תוכלו להגיע כדי ליהנות מהפרינג'. בתאטרון רוצים לספק לכם את ימי השישי המיוחדים ביותר, שישי ישראלי וים-תיכוני עם שלל הפתעות. לכן, הם מציעים לכם בכל יום שישי, החל משישי הקרוב ה-06.10, בשעה 12:00, להגיע לקבלת שבת מיוחדת. מדובר באירוע בחינם לתושבי באר שבע והסביבה. זהו פרויקט חדש מטעם תאטרון הפרינג', אשר מציע בכל שבוע הופעות אחרות:

6.10 - האוליאלים - ​ההרכב המרוקאי המצליח בארץ מבית משפחת אוליאל משדרות, אשר נוסד בשנת 2010 ובפעילות עד היום.

- 13.10 רוניוס - מוזיקה אוטנטית קלאסית ים תיכונית חיה בביצוע נגנים מקצועיים, בעלי ניסיון רב הנבחרים בקפידה והעורכים חזרות באופן קבוע.

20.10 – יהודה קיסר – הגיטריסט והמוזיקאי אשר פיתח את הנוף הלוקאלי בכישרונו המרהיב עוד מאז שנות השבעים, במופע ייחודי ומרגש.

27.10 – בינת אל פאנק – גרוב תימני שלא מאפשר לרגליים לנוח לרגע. הרכב צבעוני ומרגש שצבר אהדה וקהל רב בשנים האחרונות.

3.11 – אבישי סופר ומזל פיקדו – הזמר הים-תיכוני מלהקת שפתיים בשילוב עם הזמרת המוכשרת מכוכב נולד 7, ירעידו את לבכם בדואטים מרהיבים.

-

"נכון, אנחנו תאטרון שוליים שחי את המיוחד והאחר וההזוי", אומרת אפרת זיו-אספיס, מנכ"לית התאטרון; "אבל אנחנו אוהבים את כולם וכולם מוזמנים אלינו. אם יש לנו רעיון, נגיד להשיק יריד מזרח תיכוני שיתארחו בו יהודה קיסר, בינת אל פאנק, חיים אוליאל ובעצם כל גדולי הזמר הים-תיכוני - נלך על זה. אנחנו לא נאמנים רק לקו מחשבה אחד, זורמים עם עצמנו בלי גבולות, הכל כדי לספק בידור טוב וכיף אמיתי לכולם".


נשמע שווה? מלבד ההופעות המיוחדות, תוכלו ליהנות בתאטרון גם מדוכני מזון עם בירה וחומוס אסלי ביתי, פעילויות יצירה וכיף לילדים, ושוק מיוחד עם סחורה מגוונת תוצרת יד כדי ליהנות מיום שישי כמו שצריך- עם מוזיקה טובה, אווירה מיוחדת, שבעים ומרוצים והכל בחינם. נתראה בפרינג'!