רובנו מכירים את משפחת קרדשיאן מסדרת הריאליטי העוקבת אחר חייהם, אך מה עושים פניה החבולות של כוכבת המשפחה קים קרדשיאן בקמפיין למניעת התבוללות בעיר באר שבע? כפי שפרסם בטוויטר אורי קול, מזה מספר ימים תושבי שכונה ב' בבאר שבע מקבלים לתיבות הדואר שלהם עלונים המגוללים סיפור חיים של נערה יהודיה אשר מתאהבת בבחור ערבי.

-

הסיפור שמתחיל בהיכרות תמימה בין שני אנשים בקניון, מהר מאוד מקבל תפנית חדה, קשה ואלימה כאשר הבחורה היהודיה מתאהבת בבחור הערבי ובוחרת שלא להיפרד ממנו על אף זהותו והתנגדותם המוחלטת של הוריה "בבית ההורים התעלפו – את לא יוצאת עם ערבי!". ככתוב בעלון.  

ייתרה מזאת וחרף ההתנגדויות היא מחליטה להתחתן ובני משפחתה לא מגיעים לחתונתה, אך למרות זאת היא בוחרת באהבה ולא נותנת לאף אחד להכתיב לה את מי לאהוב ועם מי להיות. הסיפור ממשיך ומציג וויתורים רבים שעושה הבחורה היהודיה למען הבחור הערבי, וויתורים על משפחה, חברות, חופש, סגנון לבוש ועוד.

התוצאה של ויתורים אלו היא אלימות, כפי שכתוב בעלון "כשסטירה הראשונה הגיעה, היא הייתה ב"שוק". אבל היא וויתרה ... אחרי חצי שנה זאת כבר הייתה שגרה". בסוף הסיפור הבחורה היהודיה בוחרת לעזוב לאחר 6 שנות זוגיות בהם הביאה ילדים שגם עליהם היא צריכה לוותר. אך למרות כל הוויתורים על דבר אחד היא תמיד הקפידה האיפור: "על האיפור לא ויתרתי, כדי שלא יראו את סימני המכות...!!!".

-

להמחשת הסיפור בגב העלון כמו גם בשער מופיעה תמונתה של קים קרדשיאן כאשר פניה חבולות ממה שנראה כמכות שהוטמעו באמצעות תוכנת עריכה. השימוש בכוכבת הריאליטי המדוברת תמוהה לחלוטין, כיוון שידוע שתמונותיה אינן מופצות אלא אם עברו את אישורה הקפדני, כמו כן היא נשואה באושר לזמר קניה ווסט והחשוב מכל היא איננה יהודיה!  

-