שכונה ג' בבאר שבע מסתמנת בשנים האחרונות כיעד הבא להתחדשות עירונית. מדובר באחת השכונות הוותיקות בעיר בעלת פוטנציאל אדיר לביקוש למגורים, וזאת בשל קרבתה לבית החולים סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, פארק ההייטק, ומוקדי ביקוש נוספים.

בשנים האחרונות הוקמו בשכונה מספר פרויקטים חדשים, ופרויקטים נוספים מתוכננים בשנים הקרובות, ברחובות ארלוזורוב, רוטנברג וגם רחוב וינגייט, אחד העורקים הראשיים של השכונה.

-

אחד הפרויקטים שנבנה בימים אלו בשכונה ג' במסגרת פינוי-בינוי, הוא פרויקט "David Towers". מדובר בשלושה מגדלים בגובה של 15 קומות שיוקמו בשנים הקרובות ברחוב וינגייט בשכונה ג', ויכללו 166 יחידות דיור בנות של 4, 5 ו-6 חדרים. גודל הדירה ינוע החל מ-114 מ"ר, והדירות הגדולות יעלו על 200 מ"ר. הפרויקט יכלול גם מחסן לכל דירה, חנייה תת קרקעית ושתי מעליות לכל בניין. על תכנון הפרויקט הופקד האדריכל אילן פיבקו, המתמחה בבנייה 'ירוקה', אחד מהעקרונות המנחים של הפרויקט.

יאיר מימון, מנהל השיווק של חברת "האחים אוזן" מסביר כי

"האחים אוזן" החלה בהקמת פרויקט David Towers בשכונה ג' הוותיקה על פי עיקרון מנחה של פינוי בינוי בשכונות הוותיקות תוך כוונה להתמרכז בהתאם לתוכנית המתאר של העיר. הכוונה היא לבצע פינוי בינוי בבניינים הנמוכים והישנים שהוקמו בעיר, ולבנות חדשים ומודרניים במרכז בירת הנגב. כך למרכז העיר יהיו חיים כמו שיש בכל עיר גדולה בעולם".

מימון אומר כי חברת האחים אוזן מקימה בניינים רבי קומות "סופר מודרניים ובתכנון עכשווי, הכולל לובי מפואר, שטחים משותפים לרווחת הדיירים, גינון והשתלבות של הבניין בתוך המרחב הסביבתי. כך גם העוברים והשבים ברחוב יוכלו ליהנות מהגינון והשירותים שמעניק הפרויקט".

חברת 'האחים אוזן' שנוסדה ב-1990 היא החברה הראשונה, שהוציאה לכדי ביצוע פרויקט של פינוי בינוי בבאר שבע. עד היום בנתה החברה יותר מ-20 אלף יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

מימון סיכם "אנחנו מאמינים בבאר שבע, אוהבים את באר שבע, וגאים לבנות בעיר הזאת"!