אמנם מדובר רק במחזור השלישי, אבל ניתן לקרוא למשחק שהתקיים אמש בהיכל הקונכייה משחק העונה של הליגה הלאומית בכדוריד. מ.כ באר שבע ומכבי דימונה נפגשו לקרב ראש בראש. ערב המחזור, שתי הקבוצות עמדו על מאזן מושלם – שתי ניצחונות משני משחקים.

-

ידם של הבאר שבעיים הייתה על העליונה בסיום המשחק, לאחר שניצחו על חודו של שער – 32:33. המצטיינים בשורות המארחים היו טל פאר וגידי שירי עם שישה שערים כל אחד. לאחר המחזור השלישי, מ.כ באר שבע היא הקבוצה היחידה שנותרה עם מאזן מושלם וכמובן שהיא מובילת הליגה. הקבוצה נבנתה לעליית ליגה וכך הצהיר הצוות המקצועי, ובנתיים (עמה יעמיק) זו הדרך הנכונה. ביום ראשון תצא באר שבע למשחקת ברמת השרון.

ניצחון שני ברציפות לקבוצת הכדורסל

לפני ששחקני הכדוריד עלו על הפרקט בקונכייה, היו אלה הכדורסלנים של יניב בורגר שירדו מהפרקט שמחים. באר שבע אירחה את מכבי רעננה, למשחק שהיה חד צדדי לטובת האדומים לכל אורכו. המארחים הובילו 28:39 במחצית המשחק ואף עלו ליתרון של 20 נקודות במהלך הרבע השלישי.

אז, הורידו את הרגל מדוושת הגז, היתרון צומצם אבל לא ברמה כזו שסיכנה את הניצחון. בסיום, ניצחון אדום שני ברציפות – 62:74. אנדל קומברבץ' בלט עם 21 נקודות. במחזור הבא יתקיים משחק חוץ מול הפועל גליל עליון.

הפסד אכזרי לאס'א בן גוריון

קבוצת כדורעף הגברים של מועדון אס'א בן גוריון באר שבע הייתה קרובה מאוד להשיג ניצחון ליגה שני ברציפות, אך נכנעה לק.ק תל אביב.

המשחק נפתח בצורה נהדרת עבור באר שבע. הקבוצה, אותה מאמן דני פרידמן, עלתה ליתרון 0:2 במערות לאחר ניצחון 23:25 בשתי המערכות הראשונות. הקבוצה כבר הובילה 9:10 מערכה השלישית, אבל אז המומנטום עבר לצד התל אביבי. ק.ק תל אביב לקחה את שתי המערכות הבאות 21:25 ו-16:25.

המערכה החמישית והמכרעת הייתה צמודה, והגיעה לנקודת רתיחה כאשר התוצאה הייתה 13:13. דווקא אז, התל אביבים לקחו שתי נקודות קלות, בדרך לניצחון 2:3 במשחק כולו. אכזבה גדולה עבור הקבוצה, שצפוייה להאבק על הישארות ליגה, ולכן כל ניצחון של הקבוצה הוא כמו אוויר לנשימה.

לאחר ארבעה מחזורים (באר שבע שיחקה רק שלושה), הקבוצה במקום השישי בטבלה. בעוד יומיים (שישי) תארח הקבוצה את הפועל מטה אשר/עכו, שלה מאזן מושלם עד כה. בשבוע הבא צפויים לקבוצה שני משחקים – הראשון שבהם (שלישי, 14/11) משחק חוץ חשוב מול כרמיאל, שלא ניצחה עדיין העונה, ויומיים לאחר מכן (חמישי, 16/11) משחק השלמה מהמחזור הראשון, שיתקיים בבאר שבע, נגד אלופת המדינה, מכבי תל אביב