לאחר שני ניצחונות ליגה רצופים, בקבוצה הבכירה בנגב יכולים לחייך גם מחוץ לפרקט: ברק בר כהן (47) הצטרף הבוקר למועדון כמשקיע נוסף. בר כהן הוא איש עסקים ישראלי המתגורר ב-30 השנים האחרונות בפרינסטון, ניו ג'רזי. את שנות נעוריו העביר בישוב שסמוך לבירת הנגב ושיחק כדורסל כנער בקבוצה המקומית.

-

בר כהן הסביר את ההחלטה: "תמיד הייתי קשור לנגב, האזור בו גדלתי. אני מעורב במספר פרויקטים חברתיים וחינוכיים המאפשרים לי לסייע בפיתוח האיזור. את כפיר (ארזי, בעלי המועדון – נ.ס) אני מכיר עוד מילדותי בישוב עומר. ראיתי ושמעתי על הפרויקט החשוב של הפועל באר שבע/בני שמעון וידעתי שאני מעוניין לתרום להצלחתו אני רואה בפרויקט מרכיב משמעותי בתמונה הכוללת של פיתוח הנגב"

כנציגו של בר כהן במועדון ישמש עודד צולה (47) ,נשוי ואב לשלושה ילדים ,איש עסקים תושב ת"א שנולד בבאר שבע וגדל בישוב עומר ,חובב כדורסל ואוהד הפועל באר שבע/בני שמעון מזה שנים.

כפיר ארזי יו"ר המועדון והבעלים אמר: ״אנחנו שמחים על הצטרפותם של ברק ועודד למועדון ,את ברק ועודד אני מכיר שנים רבות ,ביחד נצליח להמשיך בדרך להגשמתה של המטרה ,קבוצת כדורסל איתנה בליגת העל ואלפי ילדים שעוסקים בענף הכדורסל באזור הנגב כולו"