אירוע ייחודי שיפגיש בין המשתתפים בו, משפחות שבונות את ביתן באזור הדרום, לבין נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי בדרום שמורכבת ממיטב האדריכלים, המפקחים, המהנדסים, הקבלנים ושאר אנשי המקצוע, שיקיימו עמם פגישות אישיות ויעניקו להם טיפים ועצות שיסייעו להם לחסוך בכסף ומשאבים במהלך בניית ביתם.

מרכז המבקרים של מרכז הבנייה הישראלי

-

מדובר באירוע ייחודי, מכיוון שלצד ההנאה מבילוי פנאי בבר, הוא מאפשר למשתתפים בו להרחיב את הידע שלהם לקראת בניית ביתם באמצעות הרצאות 'בגובה העיניים'. האירוע יחל בדברי פתיחה של מנהלת נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרחב הדרום, נטע שרעבי, כשלאחר מכן תתקיים הרצאה שתספק טיפים לבונים כיצד לשמור על תקציב הבנייה ועל איכות הבנייה. בחלקו האחרון של הערב יתקיים פאנל עם בעלי מקצוע, חברי הנבחרת, במהלכו יוענקו כלים וטיפים להתמודד עם הליכי התכנון והבנייה הפרטית ותינתן האפשרות להעלות בפניהם שאלות.

בין המומחים שיקחו חלק באירוע וישתפו את הנוכחים בניסיונם – האדריכלית ויקטוריה גוטמן, .M.Sc., M.Arch,  המהנדס גיל עזריה, בעלי חברת 'אפיק בנייה מתקדמת בע"מ', אפיק סרויה, מפקח הבנייה עמית מהרבני, האדריכלית אינקה אולבסקי והאדריכלים עדי שילמן ועומרי ברנד מ'שילמן ברנד אדריכלות ועיצוב פנים', כולם חברי נבחרת המומחים, ה-TOP 10  של מרכז הבנייה הישראלי באזור הדרום.

האירוע יתקיים בתאריך 20.11 ב- Giggsi Sport Bar בבאר שבע.