"טיול שנתי", כך נוהגים בקבוצת הכדורסל לכנות את המסע הארוך לעבר הגליל, בכל פעם שהם נדרשים לעשות זאת. אפשר לשמוח שהדרך החזרה מה"טיול השנתי" הנוכחי הייתה שמחה ומאושרת.

המשחק היה צמוד לכל אורכו. מי שנהנה מיתרון במגרש הם השחקנים האורחים, ובראשם סטורם וורן, שעשה כמעט ככל העולה על רוחו על הפרקט וסיים עם 31 נקודות. הרבע הראשון הסתיים ביתרון למארחים – 28:33. במהלך הרבע השני, היתרון הפך להיות אדום, ומי שירדו מחוייכים למחצית היו החניכים של יניב בורגר – שהובילו 41:45.

-

יתרון השיא של באר שבע הגיע במהלך הרבע השלישי, אז השיגה הקבוצה פור של 9 נקודות על פני היריבה. בסיום הרבע, יתרון נוח – 57:63 – לאדומים. הצפוניים לא וויתרו, העלו הילוך ברבע הרביעי, וכפו דרמה עד לסיום. התוצאה כבר צומקה לנקודה אחת בלבד לטובת באר שבע, אלא שאז התעוררו הזרים הבאר-שבעיים, שהגדילו את היתרון שוב ל-75:83, כשנותרו 2 דקות על השעון.

הדרמה הייתה רחוקה מסיום. ריפיון גדול של באר שבע איפשר למארחים לצמק את היתרון עד כדי נקודה אחת(!) כשהשעון הראה 20 שניות בלבד, וכדור לבאר שבע. במהלך שלומיאלי בהחלט, איבדו בבאר שבע את הכדור, מה שאפשר לגליל לקלוע 2 נקודות ולנצח באופן דרמטי, אך הצפוניים לא הצליחו לעשות את זה – והמשחק נגמר בתוצאה 82:83 לבאר שבע. בשבוע הבא, במסגרת המשחק המרכזי בליגה, תגיע עירוני רחובות לקונכייה. רחובות היא הקבוצה היחידה בליגה אשר נשארה בלתי מנוצחת אחרי המחזור החמישי.

לא מפסיקים לנצח גם בכדוריד

מוקדם יותר השבוע, מ.כ באר שבע בכדוריד המשיכה בפתיחת העונה הנפלאה. לאחר הניצחון החשוב במשחק העונה על דימונה, התייצבו השחקנים של המאמן, אבנר דרורי, למשחק ברמת השרון. היה זה משחק לא פשוט לבאר שבעיים, ש-10 דקות לסיומו נקלעו לפיגור ארבעה שערים, אך הצליחו להפוך את התוצאה ובסיום ניצחו 23:25. מ.כ ב"ש היא הקבוצה היחידה בלאומית שמחזיקה במאזן מושלם של ארבעה ניצחונות מארבעה משחקים.