מספר ימים לפני פתיחת עונת הכדורעף, ערכנו ראיון עם שחקן הקבוצה, יובל ילין. ילין סיפר לנו כי השחקנים מודעים לעובדה שפערי הרמות בין רוב הקבוצות בליגה לבין הקבוצה הצנועה מבאר שבע הם גדולים, וכי יש מועדונים שנמצאים בפער גדול מאוד ממה שבבאר שבע יכולים להציע.

-

אמנם ילין לא נקב בשמות מפורשים, אבל בטוח שאחת מהקבוצות בקטגוריה הזו היא אלופת המדינה, מכבי תל אביב. לקבוצה הצהובה יש 11 אליפויות ישראליות, האחרונה שבהן, כאמור, בעונה האחרונה. בנוסף, בארון הגביעים במועדון מונחים שבעה גביעי מדינה.

לחובבי הענף הדרומיים צפויה הערב חווית משחק מהרמות הגבוהות שניתן לקבל בארץ, כמו גם אווירת עידוד שלא שוררת לרוב באולם במרכז הספורט באוניברסיטה. כמובן שבקבוצה מבירת הנגב לא יבואו למשחק בידיים מורמות, ואף יגיעו מעודדים מהניצחון במשחק האחרון, שהתקיים לפני יומיים. אס"א באר נסעה למשחק חוץ בכרמיאל וחזרה משם עם ניצחון 2:3 אחרי שכבר פיגרה 2:0. בבאר שבע מודעים לעובדה כי ניצחון הערב יחשב סנסציוני בקנה מידה ישראלי.

המשחק הערב יהיה למעשה משחק השלמה מהמחזור הראשון, אז נדחה המשחק עקב מסע של מכבי תל אביב במסגרת אירופאית. האקשן יתחיל בשעה 20:30, הכניסה לאולם חופשית.