יחזרו להרצאות מוקדם מהצפוי: קבוצת הקטרגל של אס'א בן גוריון באר שבע הודחה בשלב הבתים של אליפות האוניברסיטאות הבין-יבשתית.

ביום חמישי שיחקה אלופת המדינה שני משחקים. הפתיחה הייתה טובה על כר הדשא, אבל לא על לוח התוצאות. למרות משחק טובה של אסא, הקבוצה הפסידה 1:0 לנציגה מבלגרד, שזכתה בעונה שעברה באליפות. העצבים על ההפסד מול בלגרד יצאו מאוחר יותר באותו יום כאשר הקבוצה פגשה נציגה מהמחלקה לכלכלה בברצלונה. הבאר שבעים הראו לחבר'ה מברצלונה שלפחות בקטרגל יש להם מה ללמוד – כאשר הביסו אותם 0:4.

. , ...

Posted by ‎הקומץ‎ on Thursday, November 16, 2017

-

ההכרעה בנוגע לזהות העולות בשלב הבתים עברה ליום שישי. אסא התמודדה מול נבחרת ממערב לונדון. בהתחלה זה היה נראה טוב מאוד עבור הבאר שבעיים, שעלו ליתרון 0:1, אבל קריסה בלתי מוסברת במהלך המשחק גרמה לקבוצה מלונדון להשתלט לחלוטין על המשחק. בסיום הראה לוח התוצאות 4:1 לטובת הקבוצה ממערב לונדון, מה שחרץ את גורלה של אסא בן גוריון ושלח אותה לטיסה חזרה ארצה.

למרות האכזבה המסוימת מהתוצאות, לשחקנים היה זה טורניר הכנה וגיבוש חשוב לקראת תחילת העונה המקומית. מה שייזכר לכולם מהמסע הוא האירוע המשעשע שהתרחשהמשחק הראשון. כשהגיעו השחקנים למתחם הטורניר גילה שחקן הקבוצה, שלומי כהן צמח, כי הוא שכח דבר מאוד חשוב בחדרו במלון. לא את הטלפון או את הארנק – אלא את זוג נעלי הכדורגל שלו. צמח עשה את המסע מהמגרש למלון ובחזרה, הספיק להגיע למחצית השנייה, אמנם לא הצליח לעזור לקבוצה באותו משחק – אבל מאוחר יותר כבש, עם הנעליים, ברביעייה על ברצלונה.