ב-4.12 תגיע לראשונה לבאר שבע ההצגה "תיכון מגשימים", רוצים לזכות בכרטיסים חינם למופע? פשוט תגיבו בתחתית הכתבה, ובין המגיבים נגריל כרטיסים למחזמר.

תיכון מגשימים מבית תיאטרון האינקובטור היא מחזמר ראפ בבימויו של עמית אולמן שאחראי גם על ההצגות המצליחות 'העיר הזאת' ו'הטרגדיה של מקבת' שגם הן עלו על במות האינקובטור. היוצרים הם: עמית אולמן (בימאי וכותב ראשי), עומר הברון (ע.בימאי) ועומר מור (מעבד מוסיקלי).

מחווה בראפ לסרטי נעורים מבית תיאטרון האינקובטור, בבימויו של עמית אולמן. העלילה מתרחשת בתיכון דמיוני בשם "מגשימים", עם קאסט מוכשר של 10 שחקנים/מוסיקאים, מוסיקה חיה, טקסטים שנונים בחרוזים ואווירת ראפ סוחפת. במופע זה, הראפ הוא לא רק הסגנון, הוא המהות כולה. את ההצגה כתב אולמן (כותב ראשי) יחד עם חבריו ל"המופע של ויקטור ג'קסון": עומר הברון ועומר מור.

תיכון מגשימים. צילום: ארתור לנדה

-

ההצגה מגוללת את סיפורו של יואב, תלמיד חדש בתיכון דמיוני בשם "מגשימים" שהצטרף לשכבה בשנת הלימודים האחרונה בתיכון. הוא נקרע בין הנאמנות שלו לעצמו לבין הרצון העז שלו להיות שייך. זוהי מחווה בראפ לסרטי נעורים.

העלילה מובאת אל הקהל על ידי קאסט מוכשר של עשרה צעירים שמשחקים, מנגנים, שרים ורוקדים. את המוסיקה החיה והחריזה השנונה עוטף ראפ סוחף. במופע זה, הראפ הוא לא רק הסגנון, הוא המהות כולה. 

ההצגות הקודמות של עמית אולמן, במאי 'תיכון מגשימים' , זכו להצלחה מסחררת בקרב הקהל ובקרב המבקרים כאחד והן ממשיכות לעלות על הבמות. 'הטרגדיה של מקבת' היא עיבוד עכשווי למחזה של שייקספיר לספוקן וורד מודרני משולב בהיפ הופ. 'העיר הזאת' הותיקה ממנה, אותה כתב יחד עם חבריו לשלישיית ויקטור ג'קסון, היא מחזמר ראפ עם סיפור בלשי בסגנון פילם נואר. היא הפכה לקאלט וממשיכה למלא אולמות בכל רחבי הארץ. ההצגה ייצגה את ישראל בפסטיבל בינ"ל להצגות פרינג' באדינבורו ב-2014. 

תיאטרון האינקובטור החל לפעול בשנת 2005 בתמיכת "קרן ברכה" כפרויקט שמטרתו העיקרית ליצור תשתית ליצירה ירושלמית מקורית ולאפשר התבססותם של היוצרים בירושלים.
במהלך 11 השנים האחרונות קיים התיאטרון מעל 2,050 הופעות של 44 הצגות מקוריות כולל סדרת טלוויזיה בערוץ 10. התיאטרון זכה להכרה של גורמים מוסדיים ציבוריים כגון עיריית ירושלים ומשרד התרבות וב-2013 הוכר כתיאטרון רפרטוארי. תיאטרון האינקובטור פועל בימים אלה בבית מזיא לתיאטרון במרכז העיר בירושלים.

תיכון מגשימים – תיאטרון האינקובטור
באר שבע – אולם מרכז הצעירים
4.12 יום שני בשעה 20:30
מחירי כרטיסים: 
רגיל: 110 ₪.חייל/סטודנט/גמלאי: 85 ₪.
לרכישה:  https://goo.gl/Dz4o6q

רוצים לזכות בכרטיסים חינם למופע? פשוט תגיבו בתחתית הכתבה, ובין המגיבים נגריל כרטיסים למחזמר.