המלחמה בשוק הסלולר העצום מתחלקת כיום בין מספר יצרניות על ביניהן אפל, סמסונג, LG, Huawei ונוספות. ב-2007 הכריזה חברת אפל על ה-iPhone , הטלפון החכם הראשון שכלל מסך מגע ייחודי עם אפשרות למולטי טאץ' והפכה להצלחה מסחרית מסחררת. מאז פיתחה אפל מוצרים נוספים מבוססים טכנולוגיית מגע ונגסה בשוק הסלולר והטכנולוגיה בצורה חסרת תקדים.

רשת  iStore, משווקת רשמית של מוצרי Apple בישראל, תקיים ביום רביעי בלילה שבין ה-22-23 בנובמבר הפנינג לילה לבן, לרגל השקתו הרשמית בישראל של מכשיר הדגל החדש iPhone X. הפנינג המכירות הלילי יתקיים בסניף בקניון עזריאלי הנגב בבאר שבע ובסניף תל אביב ברחוב דיזנגוף 135.

-

החל מחצות ימסרו המכשירים לרוכשים מהרכישה המוקדמת וכן לקהל הרחב. לטובת המתעניינים יופעלו עמדות התנסות חוויתיות בדגם ה-iPhone X .

מחירי ה-iPhone X ברשת iStore:

אייפון X בנפח 64 ג"ב -  4829₪

אייפון X בנפח 256 ג"ב - 5529₪

בלילה לבן, ב-2 הסניפים של iStore, תהיינה עמדות עם iPhone X אשר דרכן כל הממתינים בתור יוכלו להשתתף בתחרות לזכיה ב-iPhone X מתנה.

התחרות תהיה בפורמט הבא: מי שיצלם את ה-Animoji שיזכה בהכי הרבה לייקים בפייסבוק יזכה ב-iPhone X במתנה!על מנת להשתתף על המשתמש להעלות את ה-animoji שביצע אל תוך העמוד הפייסבוק של iStore עם תיוג #istoreiphonex. 

מה חדש באייפון?

iPhone X גדול מעט ממכשירי ה-iPhone 6 עד iPhone 8 הרגילים, אך משום שהמסך משתרע על רוב שטח הפנים שלו, גודלו מגיע ל-5.8 אינץ', גדול משל מסך ה-iPhone 8 Plus. למרות גודלו, ברוב המקרים ניתן לשלוט בו באצבע אחת. העיצוב חדשני ומרשים, עם גוף העשוי מזכוכית ופלדת על חלד - והדבר הראשון שבולט בו הוא העדר סורק טביעות האצבע וכפתור הבית.

כדי לפתוח את נעילת המכשיר (מלבד השימוש הרגיל בקוד מספרי), ניתן להשתמש במצלמת D3 שמזהה את פני המשתמש בסיוע אלומת אינפרה-אדום. המצלמה העיקרית כוללת שני חיישנים עם ייצוב תמונה אופטי. מצלמת הסלפי שופרה ומאפשרת גם היא צילום פרוטרט עם עומק. מצלמת תלת המימד מאפשרת להקליט ולשלוח animoji - סרטוני אנימציה שפועלים לפי תנועות הפנים. כמו ה-iPhone 8 לדגמיו, גם ה-iPhone X , תומך בטעינה אלחוטית בתקן Qi.

איך הכל התחיל ?

מאחורי רשת iStore שהוקמה ב2007, עומד בגאווה יליד באר שבע, הבעלים והמנכ"ל חיים זגורי. זגורי בן ה-32 נולד למשפחה בת 6 נפשות ומגיל צעיר אהב גאדג'טים ומחשבים, לרבות חומרה ותוכנה. בצעירותו נהג לפרק ולהרכיב טלוויזיות ושאר מכשירי חשמל ותמיד ביקש מתנות בדמות ארגזי כלים וכבלים לימי הולדתו הצעירים.

לאחר שחרורו מצה"ל כקצין בדרגת סרן, טס לחופשה בארה"ב ונחשף לעולם הגאדג'טים ולעולמה של Apple. הוא זיהה חוסר בשוק הישראלי והחליט להקים אתר אינטרנט למכירת אייפונים במחירים "שפויים" יותר לרוכשים, ומאז הספיק זגורי להקים אימפריה טכנולוגית כמשווק רשמי של אפל בחנות שהקים- iStore.

-

ומה בעתיד?

iStore שואפת להוות אלטרנטיבה ל-iDigital ולמתג עצמה כרשת העיקרית לשיווק מוצרי Apple בישראל. זגורי משוכנע כי iStore תהווה הגורם המוביל למכירת מוצרי Apple לצד היותה מופת בשירות מקצועי והגון, מדיניות מחירים הוגנת ומקצוענות חסרת פשרות בעולם התוכן של Apple.