"אני מתרגש מאוד ממעמד זה. אני גאה על המקום שאליו הגעתי, לאחר שנים של עשייה מרובה", מספר ממן שבעבר היה מצטיין אלוף פיקוד העורף ומצטיין אלוף פיקוד הדרום, והחודש קיבל גם אות הצטיינות משר הביטחון. הטקס התקיים בבית הפלמ"ח בתל אביב והיה המעמד שר הביטחון אביגדור ליברמן והרמטכ"ל רב אלוף גדי איזנקוט.

-

רן מחובר מאוד לעיר העיר באר שבע: "באר שבע מתפתחת מאוד בתקופה האחרונה, יש הרבה סטודנטים ואווירה צעירה. האנשים שם טובים וחמים, תמיד מרגיש שם בבית". רן התגייס בשנת 1996 לתפקיד לוגיסטי בהנדסה קרבית. לאחר מכן ביצע מספר תפקידים בתחום הלוג' בבסיס שדה תימן ובגבעתי ולפני 11 שנים הגיע לפקע"ר.

רן ביצע מספר תפקידים במפקדת פיקוד העורף ברמלה, עלה בסולם הדרגות עד שהגיע לתפקידו הנוכחי, בו אחראי על הוצאת שדרות תספוקת בשגרה ובחירום. הוא נותן מענה לוגיסטי לכל יחידות הפיקוד והמחוזות.

על התפקיד: "כל בוקר אני קם בחיוך לעבודה. אני מרוצה מאוד מהתפקיד שלי, העשייה היא פורה גם בשגרה וגם בחירום. בסופו של דבר, אני אחראי על הכנת כל המערך הלוגיסטי של פיקוד העורף. חשיבות התפקיד גדולה מאוד, וכנגזרת מכך גם האחראיות המוטלת עליי".

ממן, לקח חלק באירועים מרכזיים של צה"ל  במהלך שירותו הצבאי. במבצע צוק איתן, היה אחראי על אספקת הציוד וחיול אנשי המילואים. כמו כן, באסון הכרמל ובאירוע "פתיתים לבנים" (סופת השלגים בירושלים), סייע באספקת ציוד חילוץ מתאים.

רן גם הוקפץ למספר משלחות סיוע של צה"ל בעולם ובהן: פיליפינים 2013, נפאל 2015, ומקסיקו 2017.

במשלחות אלו, רן היווה דמות מרכזית, שכן היה אחראי על הכנת כל הציוד של המשלחת לשהייה ממושכת: אוכל, רפואה, ציוד חילוץ ועוד.