את שמוליק אסרף רובכם מכירים יותר כדנדי הקוסם, עם מוניטין של שנים בתחום הקסמים ומופעי אשליות ואחיזת עיניים. כעת, יחד עם שולייתו מזה שמונה שנים, אלכסנדרה וולושין, הם מנסים להפעיל את הקסם גם בסצנת חיי הלילה של באר עם פתיחתו של הפאב החדש 'ברני' שברחוב ביאליק בשכונה ב'.

-

"את הכסף לפתיחת הפאב תכננתי להשקיע בטיול גדול בחו"ל"- מספר דנדי ששם בצד את הכסף מההופעות מהתקופה האחרונה. "יום אחד פנה אליי חבר מאשקלון שבבעלותו מספר עסקים והציע לנו להתחיל עסק משלנו. אלכסנדרה התחילה לחפש את המקום האידיאלי ובשנייה נדלקנו על הפינה של ביאליק ושמעוני, וככה בעצם התחיל כל הסיפור."

יחד עם השותפים האשקלונים המנוסים יהודה שלום ורד גוטפריד שמייעצים ומכווינים בשלט רחוק ישבו הארבעה וחשבו על שם למקום ולאחר שפסלו כמה הצעות הוחלט לקרוא למקום 'ברני', על שם דמותו של 'ברני סטינסון' מסדרת הקומדיה המפורסמת 'איך פגשתי את אמא'. ואכן, קשה מאד לפספס את הפרט הזה כשמגיעים למקום שבכניסה אליו מתנוסס שלט גדול עם דיוקנו של ברני, תמונות שלו שתלויות בכל פינה ואפילו הדפסים על השולחנות בהם הוא מופיע.

הפאב החדש ממוקם ממש על פינת הרחוב ומציע לכל הבאים אווירה אינטימית וביתית במיוחד עם מקומות ישיבה בפנים המקום, כמה שולחנות חיצוניים ואף לאונג' קטן לחגיגות פרטיות. התפריט הוא פשוט למדי ומציע נשנושים טעימים כמו צ'יפס, פיתה עם לאבנה ועוד בטווח מחירים שבין 15 ל-30 שקלים וכמה מנות עיקריות כמו המבורגר עם תוספות שונות שמגיע יחד עם צ'יפס ב-40 שקלים בלבד.

-

אם תרצו להרוות את צימאונכם עם בירה קרה מהחבית תוכלו לבחור ממגוון הסוגים של בירת 'טוכר' הגרמנית- אמנם מותג לא מוכר במיוחד, אך סביר שאחת מהבירות תקלע לטעם אליו אתם רגילים. דנדי ואלכסנדרה מאמינים שהמחירים בפאבים בימינו מוגזמים מדי ועל כן מחירי הבירות הם 25 שקלים לחצי ליטר ו-23 שקלים לשליש. שאר התפריט מציע גם הוא אוכל ושתייה במחירים שווים לכל כיס ויש סיכוי לא רע בכלל שאם תגיעו בזמן הנכון תיהנו מאיזה טריק או שניים של דנדי. קלפים כמובן, כן? את הניסורים וההעלמות הם שומרים להופעות.

"אין ספק שקהל יעד מרכזי שלנו הוא הסטודנטים" מוסיף דנדי, "ולכן אנחנו פתוחים כבר משעה 12:00 למי שרוצה לבוא לצהריים. אבל כמובן שאנחנו שמחים ומזמינים בחום את הקהל הבאר שבעי לבוא למקום ולהפוך אותו לבית".