אלופת המדינה ממשיכה להתכונן למשחק הגורלי ביום חמישי במסגרת הליגה האירופאית. נזכיר כי טבלת הבית פתוחה, ובאר שבע חייבת ניצחון על לוגאנו על מנת לשמור לעצמה סיכוי טוב לעלות לשלב 32 הגדולות בפעם השנייה ברציפות.

מי שככל הנראה לא ייקח חלק במפגש הוא מאור מליקסון. מליקסון נפצע לפני הפגרה, ולמרות מסרים אופטימיים בתחילת הפגרה, נדמה כי הוא טרם הצליח להתאושש ממנה ולא יהיה בסגל למשחק בחמישי, כפי שלא היה בסגל בניצחון על הפועל עכו. בקבוצה מקווים שכן יוכל לשחק במשחק מול בית"ר ירושלים, שיתקיים ארבעה ימים לאחר המסע לשוויץ. יחד עם מליקסון ייעדר מהמפגש לואי טאהא עקב צבירת כרטיסים צהובים. גם מתן אוחיון ואורן ביטון לא יקחו חלק מכיוון שלא רשומים לאירופה.

-

השחקנים והצוות המקצועי יטוסו למשחק מחר (שלישי). כמו בכול מסע אירופי, אנשי המועדון יתמקמו במלון בשלישי, וברביעי יקיימו אימון מסכם ולפניו מסיבת העיתונאים הרשמית. כמה מאות אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה למשחק שיתקיים בלוגאנו, משום שמגרשה הביתי של לוצרן אינו מאושר למשחקים אירופאים.

עכשיו נזכרתם?!

במשחק הראשון של באר שבע מול לוגאנו, אי אפשר לומר שהשוויצרים הרשימו יתר על המידה. זה לא הפתיע את רוב האנשים. לוגאנו הגיעה למשחק בפורמה רעה מאוד וזה ניכר על כר הדשא.

יותר מחודשיים עברו, ומצבם של השוויצרים התייצב. מהמקום האחרון קפצה הקבוצה למקום השביעי. לוגאנו לא הפסידה בארבעת משחקי הליגה האחרונים וביום שבת רשמה ניצחון חוץ מפתיע על החמישית בטבלה, סט. גלאן (0:2). למען האמת, שלושה מתוך ארבעת משחקי הליגה האחרונים של הקבוצה היו בעיקר מול קבוצות תחתית, אך עדיין מדובר ברזומה מעודד שמפיח תקוות במאבקי התחתית של הקבוצה.

-

ללוגאנו נקודה אחת פחות מבאר שבע עד כה בבית מספר 7, כך שבאופן תאורטי, גם השוויצרים יכולים לעלות במידה וינצחו את שני המשחקים הקרובים. לכן, בבאר שבע מתכוננים לקרב גדול על הדשא ביום חמישי, ואינם מייחסים חשיבות לחולשה היחסית שהפגינה הקבוצה מהארץ הקרה בסיבוב הראשון.