שליו בוקובזה, ילד בן 5 וחצי, סובל ממחלת ה-SMA (Spinal Muscular Atrophy). מדובר במחלת ניוון שרירים הגורמת לחולשת שרירים מתקדמת כתוצאה מניוון עצבי, ובמצב זה שרוי שליו בכיסא גלגלים כשהוא אינו מסוגל לאכול ולשתות בכוחות עצמו. כבר למעלה משנה משפחתו של שליו בוקובזה מנסה להשיג את המימון הדרוש לה לתשלום עבור הזריקות שיצילו את חייו ויעזרו לו להתמודד עם המחלה.

-

התשלום על התרופה יקר מאוד. מדובר ב-6 זריקות ששליו צריך לקבל וכל אחת מהן עולה כ-350,000 ₪. עד כה הצליחה המשפחה לגייס 500,000 שקלים, אך זה לא מספיק אפילו לשתי זריקות. "צריך את כל הזריקות במכה אחת, זו הבעיה העיקרית. בחודש הראשון צריך שלוש זריקות ואז כל חודש עוד זריקה... זה ישמור לו על המצב הקיים שלא יתדרדר עוד, והוא יוכל לחיות", משתף אלדד בוקובזה, אביו של שליו.

לשם כך, ביום ראשון הקרוב, ה-26.11.17 בשעה 18:00 במשכן לאומנויות הבמה, ייערך ערב התרמה לכבוד שליו, כשכל ההכנסות ילכו לטובת מימון התרופה לה הוא זקוק. הערב יתקיים במעמד ראש העיר, רוביק דנילוביץ' והשרה לשוויון חברתי, ח"כ גילה גמליאל. את הערב ארגנה כוכבת הילדים 'נתי, הגעתי, הופעתי' כששמעה על סיפורו של שליו. "לפני בערך חודשיים קיבלתי טלפון מאבא של שליו, סיפר שיש לו ילד בן 5 וחצי שמאוד אוהב אותי. הוא סיפר לי על המחלה ושהילד רוצה לפגוש אותי.. אז נסעתי אחרי כמה ימים לבאר שבע, פגשתי את שליו... היה מן חיבור כזה בינינו וכל הסיפור מאוד נגע לליבי", משתפת נתי.

בעקבות המפגש החליטה נתי להוציא לפועל את ערב ההתרמה עם כוכבי ילדים נוספים שיופיעו יחד איתה: גילי בא לבקר, רוי בוי ורון נשר. נתי מוסיפה: "האירוע הזה גם ייתן חשיפה לאנשים נוספים שירצו לתרום. אני מאחלת לו רק בריאות ושנראה אותו עומד על הרגליים". אין מטרה חשובה מזו, כל מי שיכול לעזור ולתרום, עשו זאת במהרה. "ניוון שרירים זו מחלה מאוד קשה. כשהוא נולד לא נתנו לו לחיות מעבר לגיל שנה וברוך השם הוא עוד איתנו. מה שחשוב זה בסוף להציל לו את החיים. זה מה שאנחנו עושים מהבוקר עד הערב כדי לעזור לו", מסכם אלדד.

-

לפרטים על ערב ההתרמה ורכישת כרטיסים: https://goo.gl/qU3He9

פרטי חשבון לתרומה:

מספר חשבון: 25562653, סניף 001, בנק הדואר 09, על שם: דבורה בן אבו.