משחק קריטי צפוי הערב לאלופת המדינה במסגרת שלב הבתים בליגה האירופית. הקבוצה תפגוש שוב את לוגאנו, אך הפעם המשחק יהיה במדינה הקרה, כשבשעת המפגש צפויות לשרור בעיר לוצרן, שבה ייערך המשחק, 4 מעלות בלבד!

בשורות טובות הגיעו אמש לאחר האימון המסכם מכיוונו של מאור מליקסון. הקשר, שנפצע לפני הפגרה ולא נכלל בסגל המשחק מול הפועל עכו, ערך אימון מלא וההחלטה שהתקבלה היא שניתן להכלילו בסגל המשחק. אמנם הדבר יכול להשתנות, אך נראה כי מליקסון יפתח את המשחק על הספסל. מי שצפוי להמשיך לקבל את הקרדיט הוא איסאק קואנקה, שמתחיל להיכנס לעניינים, אחרי פתיחה מגומגמת משהו של הקדנציה בישראל.

-

חוליית ההגנה תעבור שינוי גדול מזו שפתחה מול הפועל עכו. לואי טאהא (צהובים) ומתן אוחיון (לא רשום לליגה האירופית) לא ישחקו, ובמקומם יעלו חאתם עאבד אלחמיד, שהתאושש מפציעה, ומיגל ויטור. על פניו, מדובר בצמד הבלמים החזק ביותר העומד לרשות ברק בכר כרגע. באגפים יהיו אלה מיחאי קורהוט (משום שאורן ביטון אינו רשום לאירופה) ובן ביטון שצפויים לפתוח. בשורות טובות הגיעו אמש מכיוונו של ביטון, שהכריז במסיבת העיתונאים כי הוא האריך את חוזהו בקבוצה עד עונת 2021/2022.

בקישור לא צפוי להיות שינוי. קואנקה יפתח, לצידו וואקמה ומאחורייהם אוגו, איינבינדר ומהארן ראדי. את החוד יאייש בן שהר, שנמצא בפורמה נהדרת לאחר שכבש חמישה שערים בחמשת משחקיו האחרונים. כ-700 אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה למשחק הקר והחשוב בשוויץ.

לעומת זאת, האוהדים שנשארו בארץ, כבר חושבים על המשחק בטדי ביום שני. ההערכות היא כי נמכרו קרוב ל-3,000 כרטיסים במהלך יומיים בלבד של מכירה. בקבוצה מאמינים שאם הקבוצה תנצח את לוגאנו, ייאלצו לבקש מבית"ר ירושלים הקצאת כרטיסים נוספות, ויגיעו לאצטדיון טדי יותר מ-5,000 אדומים.