כולם יודעים שאין כמו מוזיקה. שהיא זו שיכולה לחבר בין אנשים, מן שפה בינלאומית שכולנו חולקים יחד. אז במיוחד על זה חשבו בקבוצת הפורום והחליטו להביא ממש אליכם את המוזיקה הכי שווה ומיוחדת שיש. לכבוד חגיגיות 29 שנה למועדון הפורום, בפורום LIVE פותחים את עונת החורף, והיא הולכת להיות חמה במיוחד.

אני נוטה להאמין שאין אחד בבאר שבע שלא היה בפורום לפחות פעם אחת בחייו. בין אם זה במסיבה בסופ"ש, הופעת לייב של אמן אהוב, אירוע, מסיבת צהריים או מסיבת סטודנטים. הפורום זה המועדון המוכר והמצליח בעיר, ולמי שלא יודע הוא התחיל כבית למופעים. בשנת 1988 כשהוקם הפורום, עיקר פעילותו הייתה מופעים של אמנים רבים אשר באו להתארח. בנוסף, הפיק הפורום מופעי מוזיקה ופסטיבלים כמו כפר המוזיקה של קוקה קולה, בומבמלה, כוכב נולד, פסטיבל התמר ועוד.

-

לפני 4 שנים, מועדון הפורום נבנה מחדש כך שבהופעות הקהל יכול גם לעמוד וגם לשבת, בהתאם לרצונו. ביחד עם הסאונד והתאורה ברמה הבינלאומית הפך הפורום לבית ההופעות של הדרום ומספק לתושבים חוויה מוזיקלית ייחודית. אז אחרי כל זה, אין סיכוי שלא תרצו להגיע. ריכזנו עבורכם את ההופעות הקרובות בעונת החורף, וכמובן מצפות עוד הפתעות רבות בהמשך.

אביב גפן והתעויוט מארחים את אורית שחף (היהודים) 12/12:

הופעה ראשונה אחרי 3 שנים שלא ביקר על במת הפורום, מגיע אביב גפן עם כל הלהיטים מכל הזמנים עם הרכב התעויוט ואורחת מיוחדת. פתיחת שערים 20:30, תחילת מופע 21:30. כרטיסים ניתן להשיג דרך שפע הפקות ובמחיר מיוחד לחברי אפליקציית פורום

ברי סחרוף 16/1:

ברי סחרוף יגיע לתת לכם ברוק עם מוזיקה וסאונד ייחודיים. לא תוכלו להישאר אדישים.

פרויקט The Albums של גולדסטאר והזאפה:  

השנה פורום LIVE לוקח חלק ומאחד כוח עם השניים בפרויקט המיוחד. במסגרת הפרויקט, ינגנו האמנים השונים אלבום אחד בולט ומיוחד מהרפרטואר שלהם. כרטיסים ניתן לרכוש במחיר מיוחד באפליקציה של הפורום ובאתר של זאפה, אז מהרו. בפורום תוכלו ליהנות מהמופעים הבאים: 

  • נתן גושן מארח את עידן רפאל חביב 23/1:

נתן גושן יגיע לנגן את אלבומו "שלושים" עם מיטב הלהיטים ואירוח מעניין של עידן רפאל חביב.

  • אהוד בנאי והפליטים 13/2:

אהוד בנאי יחגוג 30 שנה לאלבום "אהוד בנאי והפליטים" ויגיע כדי לנגן את שיריו הגדולים מהאלבום.

-

עדיין לא הזמנתם? מהרו עכשיו והזמינו כרטיסים, כי החורף הזה הולך להיות חם!

לפרטים וכרטיסים: http://forum-live.co.il/#home