המקומון הכי טוב הוא מקומון באר שבע נט והוא המקום הטוב ביותר להיכנס ולבדל את השירות אותו אתם צריכים. גרים בגורד שחקים? אין שם מעלית או שאולי לא קיבלתם היתר להשבית את העוברים והשבים בבניין? אין שום בעיה, בשביל זה אתם לא צריכים לבקש עזרה מאף אחד אלא להיכנס אל נט באר שבע ולבחור שם את נותן השירות האמין, זה שיגיע עם מנוף, יציג לכם תעודת יושר ואף תעודות הכשרה שלו ושלא העובדים היודעים ומוסמכים לעבוד עם מנוף בגבהים.

חשיבות התעודה וההכשרה של העבודה עם מנוף הינה קריטית, לא צריך לספר על מקרים בהם נפגעו עוברים ושבים ואנשים נוכח העובדה כי מבצע העבודה לא היה מיומן דיה. מה עושים? מחפשים גם המלצות ברורות, שואלים אנשים קרובים אודות שירות בו השתמשו במנוף הנישא לכל גובה, מגיע לנקודת החלון או המרפסת ובזהירות רבה מעביר את התכולה שלכם אל משאית ההובלה. אדם עם מוניטין לצורך העניין, לא ייקח סיכונים ויעסיק צוות עובדים שיודע ואף מיומן לעבוד עם מנוף זה ואת האיש הזה אתם מחויבים למצוא.

איך מוצאים מנופאי שהוא גם עוסק בהובלות?

שאלה מצוינת, אם אתם מחפשים חברת הובלות גדולות עם מנוף בבאר שבע צרו קשר עם רוזנברג מוברס אך קודם כל וודאו כי הנ"ל מציג מוניטין של יותר מחמש שנים. אתם לא באמת צריכים מוביל שרק עכשיו הוציא רישיון על מנוף- סכנת נפשות זה מחוץ לתחום ולכן חובה עליכם לתת את הדעת על כך. מנעו אסונות מבעוד מועד, דאגו לבצע פינוי או הובלה באופן הנכון מבלי שאנשים יפגעו בדרך ובעיקר כדי לשמר ולשמור על חפצים יקרי ערך שאתם צריכים להוריד מקומה מאוד גבוהה. התרחיש האחרון שתרצו שיתחרש הוא כי הדברים חלילה ידרדרו את עצמם ויפגעו בעוברי אורח.

מנוע אסונות ואל תתפשרו על נותני שירות- רוזנברג הובלות בבאר שבע.