אצטדיון 'טדי' אירח הערב יופי של תצוגת כדורגל ישראלי. כ-25,000 צופים העניקו אווירה חמה והשחקנים נתנו את התמורה על הדשא. אם כי, אוהדי אלופת המדינה יוצאים בתחושת החמצה, שכן, עד הדקה ה-91, הקבוצה הייתה במקום הראשון בליגה, ולמרות עליונות מוחלטת על בית"ר, כשלא כובשים – סופגים.

באר שבע עלתה למחצית הראשונה במטרה אחת והיא להבקיע שער יתרון יקר. למרות שליטה על כר דשא, האדומים כמעט ולא איימו על השער של בוריס קליימן, וכשכן עשו את זה – גילו יכולת נפלאה של השוער, שהדף את הכדורים והגן על שערו.

המחצית השנייה הייתה קצבית וסיפקה לצופים "רכבת הרים". בדקה ה-52, מרסל הייסטר הפציץ מ-25 מטרים כדור בלתי-ניתן-לעצירה, שהקפיץ את הקהל הצהוב שחור בדרך ל-0:1. לא חלפו 3 דקות, והפועל באר שבע החלה בבליץ'. טוני וואקמה, במשחק נהדר, חתך לצד שמאל, בעט כדור חד, הכדור פגע בראשו של אחד משחקני בית"ר ירושלים, הטעה את קליימן וחדר לרשת – 1:1.

חוגגים את השוויון. צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

האירועים לא הפסיקו להגיע. בדקה 56, בן שהר ניצל טעות בהגנה הירושלמית, אך מיקי סירושטיין הכשיל את שהר כשהאחרון היה לבדו בדרך לשער. ללירן ליאני לא נותרה ברירה אלא לשלוף כרטיס אדום ישיר לסירושטיין. בדקה ה-63, טוני וואקמה המשיך לעשות ככל העולו על רוחו באגף, הגביה כדור לתוך הרחבה, ומאור מליקסון נגח מקרוב פנימה – מהפך – 1:2. לבאר שבע היו הזדמנויות רבות על מנת להגדיל את היתרון, בעיקר בשל העובדה שבית"ר ירושלים נעלמה לגמריי מהמשחק, אבל השחקנים לא ניצלו את זה ובסוף שילמו. בתוך תוספת הזמן, אריק סאבו שיגר פצצה לרשת של דודו גורש, ולוח התוצאות הראה 2:2.

באר שבע פספסה הזדמנות לעלות למקום הראשון בטבלה. במהלך המחזור, שש הקבוצות שדורגו ראשונות התמודדו אחת נגד השנייה, וכל המשחקים ביניהן הסתיימו בחלוקת נקודות.