בינינו, גם אם היינו אומרים לכם לפני 7 שנים שהפועל באר שבע תיקח 2 אליפויות ברצף ותעפיל פעמיים לשלב הבתים בליגה האירופאית, לא הייתם מאמינים, אז אולי גם הידיעה הבאה תהפוך בסופו של דבר למציאות?

-

באתר ONE פורסם כי אלונה ברקת ועידן עופר נפגשו, כשעל הפרק – הקמת אקדמיית כדורגל בדרום. מטבע הדברים, מטרת הפגישה עם אלונה היא לכוון לכך שהאקדמיה תוקם בבירת הנגב ותשרת את הפועל באר שבע, בנקודת תורפה שטרם נמצא לה פתרון במועדון – והיא מחלקת הנוער, שלא מצליחה להגיע להישגים של הקבוצה הבוגרת, ולהצמיח שחקנים שמשרתים את אלופת המדינה.

מה שאולי יעיד על רצינות התכנית היא הפרסום לפיו נציגי אתלטיקו מדריד יגיעו כבר בשבוע הבא לבירת הנגב, על מנת להתחיל במגעים ראשונים להקמת האקדמיה. זה לא סוד שאלונה ברקת מעוניינת להקים כבר שנים רבות אקדמיית כדורגל בבאר שבע. מטרת האקדמיה תהיה לחנך את שחקני הכדורגל הצעירים בעיר ולהעביר אותם לחיות בתנאי "פנימייה". כך, יוכלו השחקנים לקבל ערכים חינוכיים וכן להתאמן אצל מיטב המאמנים מתחום הכדורגל. מתכונת דומה מתרחשת ברוב מועדוני הפאר בארץ.

חרף העובדה כי באתר ONE נכתב על כך שעיריית באר שבע מעורבת בנושא, כשביצענו פנייה לדוברות העירייה, נאמר שכרגע הנושא לא מוכר. במידה ותשובת העירייה תשונה, אנחנו, כמובן, נעדכן.