לדעת רבים מאוהדי הפועל באר שבע, הקשר ניב זריהן, שהגיע מאשדוד, אינו מספק את הסחורה על כר הדשא. מלבד משחק נהדר בסוף העונה שעברה, זריהן מבלה את מרבית זמנו במיטת הטיפולים או על הספסל. אתמול, קצת לפני המשחק בטדי, היו לאוהדי הקבוצה סיבה נוספת להתלונן על השחקן הצעיר.

-

באתר ONE פורסם כי אתמול, נערך הדיון המכריע בעניין בבית משפט השלום בתל אביב. על פי כתב האישום, במהלך בילוי שנערך בשנת 2015 במועדון "הקלרה" בתל אביב, התגלע ויכוח בין זריהן לבין בחורה שהכיר במקום. לטענת הבחורה, זריהן דרש ממנה לבצע אקט שאינו ראוי, בזמן שהותה במועדון. הבחורה הגדירה את זה כ"עריכת מופע דוגמנות". אז, כך לטענתה, השניים החלו להתווכח מילולית, ואז זריהן הפילה על הרצפה, מה שגרם לה לחבלות רבות. הסאגה המשפטית בין הצדדים ערכה זמן רב, ולמעשה, טרם הגיעה לסיומה.

במסגרת כתב האישום המתוקן, הודה זריהן במיוחס לו, אך גזר הדין טרם ניתן. בתחילת חודש מאי, צפויים שני הצדדים לשוב לבית המשפט לשלב "הטיעונים לעונש". טרם ברור האם הרשעתו של זריהן תשפיע על עתידו המקצועי בהפועל באר שבע. אגב, במועדון סירבו אמש להתייחס לנושא בטענה ש"אנחנו מתרכזים במשחק מול בית"ר ירושלים". ובפן המקצועי – זריהן משלים בימים אלה החלמה מלאה מפציעה שספג, ואמור להיות כשיר לחזור לדשא בשבועיים הקרובים.