אז אחרי שהבנו שזה אפשרי, נרצה לספר  לכם על חנויות בינלאומיות כמו איביי, דיל אקסטרים ועלי אקספרס אשר מציעות מחירים נמוכים מאוד בהשוואה לישראל. אם כך, מדוע רק חלק מהציבור הישראלי מנצל את ההזדמנות? התשובה טמונה במספר בעיות של הפלטפורמות הבינלאומיות, כגון צורך בחשבון פאי פאל, תמיכה באנגלית בלבד, וקושי להתמצא בהיצע העצום. את הבשורה לצרכן המקומי מביאה   זיפי אתר נגיש, פשוט ושפע של היצע במקום אחד.

זיפי (Zipy), פלטפורמת מסחר אלקטרוני הנגישה לאתרי קניות מובילים בעולם - eBay, Amazon AliExpress ו- Dealextreme, לישראלים, כשהיא מאפשרת לרכוש מוצרים מאותם אתרים, בשפה העברית, ללא צורך בכרטיס אשראי בינלאומי או בחשבון PayPal ומקצרת את תהליך הקנייה לשלושה קליקים בלבד. בנוסף, מעמידה זיפי מערך שירות לקוחות בעברית הזמין ללקוחות 24 שעות ביממה. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים: ביגוד, תכשיטים, שעונים , טלפונים סלולרים,ציוד לרכב, אלקטרוניקה, צילום, מוצרי בית וגינה ועוד.

אם אתם מחפשים תחפושת לפורים ? תעשו זאת בצורה ממש פשוטה , היכנסו לאתר רישמו במנוע החיפוש את שם התחפושת, לאחר בחירה הוסיפו לסל הקניות, ועיברו לתשלום ככה פשוט והתחפושת בדרך אליכם בדואר, זמן משלוח נע 25-41 יום.

דוגמא למחירי התחפושות שתוכלו למצוא באתר  :

תחפושת באטמן ב-35 ₪

תחפושת נסיכה סופיה 29 ₪

סינדרלה 35 ₪

סופרמן /ספידמן / זורו – 30₪- 18 ₪

סמי הכבאי -59 ₪

בת הים -27 ₪

מיני מהאוס -32 ₪

סופרוומן – 29 ₪

לרכישה באתר זיפי לחצו כאן