זה היה נראה כמו עוד משחק ילדים רגיל במגרשי האימונים של 'רייסר' בשישי בצהריים. מזג האוויר היה נוח מאוד לחודש דצמבר, ומסביב למגרש התגודדו בעיקר ההורים של הילדים, שרצו לראות את בניהם מככבים על המגרש במשחק במסגרת ליגת ילדים א' בין הפועל באר שבע למ.ס באר שבע.

לקראת סיום המשחק, כדור חזק ניתז לעבר גופו של אחד משחקני מ.ס באר שבע, כבן 10 בלבד. השחקן התמוטט ארצה לעיניים ההמומות של הקהל. מי שלא איבד את קור רוחו היה שופט המשחק, יוסי לוי." פתחתי לו את הפה וראיתי שהלשון נפלה פנימה. הכנסתי את האצבעות שלי לפה שלו ומשכתי את הלשון החוצה, ואז הזעקתי את החובשים שהיו באזור הספסלים. הילד מיד חזר להכרה", סיפר השופט לאתר YNET. יוסי לוי הוא תושב העיר באר שבע ואוהד הקבוצה המקומית.

לטענתו, לא מדובר באירוע הראשון מסוג זה שהוא חווה, ואפילו לא השני. "אני כבר מנוסה בדברים האלה. אני בן 58, פנסיונר של חברת רותם דשנים ושופט כדורגל כבר כמעט 40 שנים, החל משנת 1978. אני בהנהלת איגוד השופטים בדרום. הפעם הקודמת הייתה בערך לפני עשר שנים" הסביר לוי ל-YNET כיצד יש לו את המיומנות הרבה לפעול במקרים כאלה חריגים ומלחיצים.

-

לאחר שהצליח לחלץ את לשונו של השחקן, הגיעו החובשים (לדברי יוסי "אני לא מתחיל משחק לפני שאני מוודא שיש במקום חובשים") וטיפלו בשחקן. עד סיום המשחק, מצבו של הילד התייצב לגמריי. אחד ההורים שנכח באירוע סיפר: "אלה היו רגעים מלחיצים מאוד, שמרחוק הזכירו את התיאורים על האירוע שהתרחש לא מזמן לאליניב ברדה. אמנם החובשים היו קרובים, אבל השופט העניק טיפול מיידי. אין לדעת כיצד זה היה נגמר לולא היה מדובר באדם אחר שהיה על כר הדשא. זה היה נס משמיים".