הנושא הזה של מנעולנים ופורצים הינו רגיש ביותר, צריך להיזהר משום שאם תתנו לאדם שאתם לא מכירים לחדור לפרטיות שלכם- אתם בבעיה. הבחירה במנעולן מקצועי הינה בחירה קריטית ביותר- מדוע היא כל כך קריטית? בעיקר משום שאם תעשו את הבחירה בצורה לא נכונה, אתם עלולים לצפות לאורחים לא צפויים בבית שלכם או לחילופין בפגיעה ברכבכם האישי. אל תתנו לאנשים שאתם לא מכירים יד בדבר כי אתם ממהרים, כי אין אף אחד בסביבה, כשבוחרים מנעולן, חשוב לבחור אדם שמבין ויודע איך להתמודד עם הדברים והוא אמין ובעל תעודת יושרה. תעודת היושרה הינה תעודה של מנעולן ופורץ מוסמך מטעם המשטרה- כשיש לכם את זה זו למעשה אסמכתא כי אתם פועלים אל מול אדם עם שם, מוניטין ובעיקר אמין וישר לפעול במרחב המוגן שלכם.

איך משיגים מנעולן?

עושים סקר שווקים מקיף, קודם כל בודקים אם יש לו תעודה מטעם המשטרה, רצוי שתהיה לו גם תעודת הכשרה מתאימה. זה חשוב כי אם הוא גם אמין וגם מקצוען, אתם כבר במצב של רווח. אחר כך יש לבדוק אם הוא פועל עם קבלות, במידה והוא לא רוצה לתת לכם קבלה, זה כבר אמור להחשיד, עצרו רגע, תנסו לגבש החלטה נכונה כדי שלא להצטער על כך בהמשך.

אז אם אתם צריכים מנעולן, וודאו כי הוא יודע מה שהוא עושה, הוא יכול בקלות לעבוד בשקיפות מלאה מולכם. יש לו תעודה מטעם המשטרה והוא יודע מה שהוא עושה. אחרי הכול, כל מה שאתם צריכים זה מישהו לסמוך עליו, מישהו שיגיע ויפרוץ מנעול בצורה נכונה ובעיקר על פי אמות המוסר.

מחפשים פורץ מנעולים מוסמך באישור המשטרה? שלומי מנעולן מוסמך מבאר שבע לשירותכם והוא ישמח להעניק לכם את כל השירותים שישיבו לכם את השקט הנפשי.