כפי שהבנתם, מצלמות שגם יכולות לצורך העניין לשלב אינטרקום זה כבר לא משהו חשד. נכון להיום יותר ויותר בתים פרטיים ומשרדים מכירים את השיטה ומגוננים על עצמם באמצעות מצלמות אלו. סיכון לפריצה? חדירה לפרטיות? כשיש את השירות הזה הסיכון הולך ופוחת. כמה מצלמות צריך להתקין בפועל? בבתים גדולים יש לפחות שתי מצלמות שאחת נמצא בחוץ ובו זמנית יש קשר עם פתיחת הדלת המחוברת לארבעה פנלים. זה מאוד קריטי ויעיל משום שקיימות מספר כניסות בבית וכך למעשה ניתן לשלוט מכל אחת מהמצלמות על התנועה בקלות ובביטחון מלא.

מצלמות מיועדות גם כדי לשמור ולהיות עם יד על הדופק באשר למה שקורה בבתים משותפים, האם שומרים על הסדר והניקיון? היתרון הגדול הוא שאפשר לראות מי נכנס ומי יוצא וכך למעשה לנהל אבטחה בצורה מושלמת. כאמור, יכולת שליטה מרובה ובפרט בדלת הכניסה. מצלמות ואף קודנים מזהים או מבקשים לזהות את הכניסה בקוד מיוחד- דבר המעלה את האבטחה לרמה הגבוהה ביותר, בנט באר שבע אפשר להשיג את טובי נותני השירות, זה קורה בקלות ובצורה מושלמת כשיש אפשרות להשיג את נותן השירות הטוב ביותר ולאחר סקר שווקים מקיף וברור.

נכון להיום אפשר לראות קודנים ומצלמות בכל מקום לרבות מודות ציבוריים שונים. בתי ספר, תחנות משטרה, בתי כלא ועוד. מצלמה לרוב תינתן כמקודדת וכך למעשה לא ניתן לפרוץ או לפצח את הקוד. השימוש במצלמות מהותי בכל מיני מקומות לרבות מערכות חינוך, משרדים ואפילו עסקים ובתים. את המצלמה אפשר להשיג על ידי סקר שווקים מדויק ומשום שלעיתים הבחירה מבלבלת, חשוב מאוד לבחור מצלמה על פי נחיצות, זה קריטי משום שאם לא כן לשם מה המצלמה והאפקטיביות שלה?

אם אתם מחפשים מתקין מצלמות אבטחה המתקין גם קודנים שי מור ישמח לסייע לכם בכל התהליך. אז למה אתם מחכים? לא מסתכנים- בוחרים שי מור.