ליגת ווינר חוזרת לבירת הנגב. הפועל באר שבע תארח הערב (20:15) את עירוני קריית שמונה. ניצחון של באר שבע יביא לכך שהקבוצה תשהה במקום הראשון בטבלה, לפחות עד הדרבי החיפאי שייערך ביום שני בערב.

-

ברק בכר יבצע שינויים רבים בהרכב מההרכב המשני שעלה ביום חמישי לחצי גמר גביע הטוטו נגד מכבי חיפה. למעשה, בשבוע הקרוב לא צפוי לאלופת המדינה משחק חשוב. אמנם ביום חמישי תארח באר שבע את ויקטוריה פלזן למשחק סגירת הקמפיין בליגה האירופית, אבל מדובר במשחק שאינו חשוב – לא לבאר שבע ולא לפלזן, ולכן בכר מתכנן לעלות הערב בהרכב החזק ביותר.

מאור מליקסון, שהחלים מפציעה טורדנית, אמור לפתוח בהרכב. אל בין הקורות צפוי לחזור דודו גורש, אם כי ההחלטה הסופית בנושא טרם התקבלה, כך שייתכן שחיימוב יהיה זה שיפתח ויחזור להיות השוער בעל אפודת השוער הראשון. השחקן שעורר סערה בשבועות האחרונים, מיכאל אוחנה, שפתח וכבש את שער הניצחון בחצי גמר גביע הטוטו, לא צפוי לפתוח. כמוהו גם איסאק קואנקה, שלא הרשים בכלל במשחק בחמישי.

האצטדיון לא צפוי להיות מלא עד אפס מקום. נותרו כמה עשרות כרטיסים למכירה, ואוהדים רבים בעל מנוי מחפשים למכור את הכרטיס שלהם למשחק עקב סיבות שונות.