בידיעה שניצחון יבטיח את המקום הראשון, עלתה הפועל באר שבע למשחק הליגה מול קריית שמונה. בכר עלה בהרכב החזק שעומד לרשותו, למעט הפתעה בזמן שהציב את מיכאל אוחנה, חרף המעורבות שלו באירועים לא-מקצועיים בשבוע האחרון.

המשחק נפתח בקצב גבוה במיוחד, כשבאר שבע עם היתרון על כר הדשא, אך עדיין לא על לוח התוצאות. בדקה הרביעית, עדן שמיר קיבל כדור נהדר לראשו, אך נגח החוצה. 11 דקות חלפו, אורן ביטון ניער מעליו את המגן שלו, נכנס לתוך הרחבה, החזיר אחורה למיכאל אוחנה, שבעט מקרוב וכבש את השער השני שלו ברציפות. 0:1 אדום. האצטדיון בקושי הספיק להתאושש מהשער של אוחנה, והצפונים החזירו בשער משלהם. האסלבינק בעט כדור חזק, שפגע באורן ביטון על קו השער, וחדר פנימה.

25 דקות בתוך המשחק – כדור קרן לבאר שבע. לפני הכדור, עיאד אבו עאביד דימם מראשו, השופט התעקש שהוא יצא לקבל טיפול מחוץ למגרש חרף מחאתו של אבו עאביד. יכול מאוד להיות שאבו עאביד היה זה שצריך לשמור על מיגל ויטור, שהתרומם נהדר לכדור של אורן ביטון, והחזיר את היתרון לבאר שבע, 1:2. זו גם הייתה תוצאת המחצית.

קריית שמונה פתחה טוב מאוד את המחצית השנייה והגיעה למספר מצבים קורצים. עידן נחמיאס היה קרוב ממש בתחילת המחצית, אך גורש קלט. באר שבע הורידה את הרגל מהגז, אבל הקבוצה של חיים סילבס לא הייתה מסוכנת ליד השער. חותמת המשחק הגיעה בדקה ה-79. וואקמה תסכל שוב את אבו עאביד, העביר כדור רוחב, שפגע בשחקן הגנה של קריית שמונה וקפץ ישר לראשו של פקהארט שנגח בקלילות פנימה, 1:3.

ביום חמישי צפוי לבאר שבע משחק לפרוטוקול נגד ויקטוריה פלזן, אבל הראש של כל האוהדים והצוות המקצועי יהיה בדיון של שיר צדק באופ"א, שצפוי להיערך באותו יום.