ספק אם רוב האוהדים שהגיעו אתמול לחניית הקונכייה ואצטדיון 'טרנר' לחזות בניצחונה של הפועל באר שבע, ידעו שבאולם החדיש מתקיים משחק צמרת של הליגה הלאומית בכדוריד. מ.כ באר שבע, הראשונה בטבלה, אירחה את מכבי הקרייתים.

-

כאמור, באר שבע מגיעה למשחק עם מומנטום מטורף – עד כה ניצחה הקבוצה את כל (6) המשחקים בליגה. גם מכבי הקרייתים, שהגיעה מהמקום הרביעי, לא הצליחה לעצור את הרצף הנהדר. בסיום המשחק – חגגו הבאר שבעיים לאחר ניצחון 29:33, וגם שמחו לגלות שהאחות הגדולה מהכדורגל ניצחה גם היא.

עוד אתמול: היריבה העיקרית בליגה, מכבי דימונה, השיגה ניצחון נוסף (30:37) על א.ס רמה"ש2. דימונה שמרה על המקום השני. בשבוע הבא תצא באר שבע למשחק מול אס"א תל אביב (מקום חמישי) ודימונה תתארח אצל השביעית בטבלה, מ.כ רמת גן.

המאמן, אבנר דרורי, אמר לאחר המשחק לאתר איגוד הכדוריד: "זה נראה כרגע שאנחנו בדרך הנכונה, אבל היא עוד ארוכה ומעידה הכי קטנה, ואנחנו חוזרים למאבק בין 3 הקבוצות שמתמודדות. ניצחנו את היריבות שלנו לצמרת, בפ"ת ואת דימונה, אבל אלו היו ניצחונות של גול לכאן או לשם. בעיני שתיהן קבוצות נהדרות שעוד לא אמרו את המילה האחרונה"

-

יושב ראש הקבוצה, רוני טסלר: "אנחנו נהנים, עושים את הדרך באהבה, ואם בסופה נגיע לליגת העל - נשמח מאוד. אם זה לא יקרה - לא קרה דבר. אף אחד לא מלחיץ אותנו. אנחנו נמשיך לפתח את המועדון. בשנה שעברה הגענו למשחקי המבחן. העונה בנינו תלכיד טוב יותר שמצליח. יש שיתוף פעולה טוב ביני לבין אבנר דרורי. הוא בא כאן על גרעין ראשוני של שחקנים ששיחקו יחד בגילאים צעירים, ובכלל יש פה מרקם נדיר של שחקנים שמתגבש ומתעצם. אנחנו לא בשלב של הצהרות. אנחנו מתרכזים רק במשחק הבא"