מרביתכם לא מכירים את השם "סירין לאבס". עדיין. למעשה, מדובר בחברה שבראשה עמד היזם מהנגב, משה חוגג, שודאי מוכר לכם כמי שעמד בראש חברת GetStocks, הספונסר הקודם של הפועל באר שבע. החברה ה"חדשה" של חוגג עתידה לבצע הנפקת אסימונים לטובת מימון של סדרה טלפונים סלולריים חדשים. הטלפון הסלולרי יאפשר מסחר ואחסון בטוח של מטבעות דיגיטליים כמו הביטקוין, שצבר פופולאריות עצומה בחודשים האחרונים.

אבל אחד, לאונל מסי שמו, כן שמע על החברה. ולא רק שמע – גם הפך להיות הפנים שלה. חוגג הצליח לגייס לשורותיו את השחקן לאחר משא ומתן לא קצר, כפי שגילה חוגג לאתר מאקו: "הוא לא ישר אמר 'כן', אבל עושים משא ומתן, מסבירים מה עושים ולמה". עוד אמר: "אני מאמין שהוא יעזור לנו בהרבה היבטים בהנגשה לקהל הרחב".

-

במסגרת ההסכם, הפנומן מארגנטינה ישתתף בפרסומות ובקמפיינים של החברה. למען האמת, כשמדובר על מסי, לא צריך להשקיע הרבה כדי שיחשוף את המוצר. אתמול, בשעות צהריים, פרסם מסי סטטוס ובו תמונה שלו עם סמל של החברה והסבר קצר בספרדית. לא חלפו 24 שעות והפוסט צבר 167,000+ לייקים, כ-1,500 שיתופים וקרוב ל-3,000 תגובות. ככה זה כשמדובר בלאונל מסי.

המיזם של חוגג מוכר בעיקר בקרב האנשים העוסקים בתחום. לאחרונה, בעקבות ה"חגיגה" סביב מטבע הביטקוין, שהפך לנחלת הכלל, החברה התחילה לעניין גם אנשים שלא מעורים בעסק מדי יום ביומו. אין ספק שההחתמה של מסי הגיעה בתזמון מושלם עבור חוגג ועבור חברתו. ואנחנו? אנחנו מחכים שהפרזנטור יגיע לסיבוב קטן בעיר שבה גדל חוגג, אחרי הכול, מה זה הקאמפ נואו לעומת מבצר טרנר?

-